Türkiye'nin en iyi haber sitesi

'lerde büyük sorun yaşanıyor!

Bazı ve Galaxy S8 Plus sahipleri, ekranla ilgili garip bir sorun yaşıyorlar! Çözüm ise çoğu zaman mümkün bir kaç gündür gelen şikeyetler un ekrenının kızıl bir tona büründüğü üzerinde yoğunlaştı.

Giriş Tarihi: 19.4.2017 10:57 Güncelleme Tarihi: 19.4.2017 11:01
Galaxy S8'lerde büyük sorun yaşanıyor!

Bazı ve Galaxy S8 Plus sahiplerinden son birkaç gündür gelen şikayetler, un ekranının "kızıl bir tona büründüğü" üzerinde yoğunlaştı. Samsung ise iddialara hızla yanıt vererek bunun bir kalite sorunu olmadığını, rengin seçeneklerden ayarlanabileceğini söyledi.

Ancak her şey, ayarları değiştirmek kadar kolay olmayabilir. Korea Herald'a göre bir kullanıcı, Galaxy S8'in renk dengesini değiştirmeyi denese de bunu başaramadı, çünkü renk dengesi zaten optimize bir durumdaydı. Dolayısıyla ekrandaki kızıl ton ortadan kalkmadı. Samsung'un bu soruna karşı önerisi de cihazı yerel servis merkezine götürerek değişim gerçekleştirmek oldu.

Sammobile'a göre sorun, çoğu zaman renk dengesiyle oynayarak giderilebiliyor. Sorunu kökünden çözmenin yolu, muhtemelen Samsung'un bir yazılım güncellemesi yayınlamasından geçiyor.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Galaxy S8'lerde büyük sorun yaşanıyor!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN