Türkiye'nin en iyi haber sitesi

İnternetsiz instagram özelliği geliyor!

'e çevrimdışı modunun ekleneceğini duyurdu. Bu yeni özellik sayesinde kullanıcılar internet bağlantısı yokken de uygulamayı kullanabilecek.

Giriş Tarihi: 19.4.2017 15:00 Güncelleme Tarihi: 19.4.2017 15:08
İnternetsiz instagram özelliği geliyor!

Geleneksel F8 geliştirici konferansında gelecek planlarını paylaşan Facebook, popüler uygulaması hakkında da önemli açıklamalarda bulundu. F8'in ilk gününde açılış konuşması yapan Mark Zuckerberg, Instagram'a çevrimdışı modunun ekleneceğini duyurdu.

Instagram'ın gelişmekte olan pazarlarda da yaygınlaşmasını isteyen Facebook, bu yeni özelliği de bu pazarları göz önünde bulundurarak geliştirdi. Instagram'ın yeni çevrimdışı modu, yüksek hızlı internetin pek yaygın olmadığı gelişmekte olan pazarlarda, kullanıcılara daha iyi ve kesintisiz bir sosyal medya deneyimi sunulmasını sağlayacak.

KESİNTİSİZ BİR SOSYAL MEDYA DENEYİMİ SUNULACAK

Yeni çevrimdışı modu sayesinde Instagram kullanıcıları internet bağlantıları kesildiğinde de güncel içerikleri, profilleri ve bildirimleri görebilecek. Beğenme, takip etme ve yorum yapma gibi temel özellikler de çevrimdışı modunda kullanılabilecek. İnternet bağlantısı yokken yapılan tüm bu aksiyonlar çevrimdışı olarak kaydedilecek ve internete bağlanıldığı anda otomatik olarak güncellenecek.

Şimdilik sadece Instagram'ın Android uygulamasındaki beta kullanıcıları tarafından kullanılabilen çevrimdışı modu, önümüzdeki aylarda herkes için kullanıma sunulacak.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
İnternetsiz instagram özelliği geliyor!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN