Bodrum misafirlerini BiP ile karşılıyor

Her yıl Bodrum’u ziyaret eden milyonlarda turist, Bodrum’la ilgili tüm bilgilere artık BiP üzerinden ulaşabiliyor. Bodrum Belediyesi ile BiP arasında yapılan işbirliği kapsamında BiP’in Keşfet bölümünden Bodrum Belediyesi’nin sayfasını takip edenler plajlar, kafe ve restoranlar, tarihi yerler ve mavi yolculuk turları gibi onlarca bilgiye tek bir mesaj ile ulaşabiliyor

Giriş Tarihi: 18.5.2017 15:53
Bodrum misafirlerini BiP ile karşılıyor

Türkiye'nin en popüler anlık mesajlaşma uygulamalarından olan BiP, belediyeler tarafından da kullanılmaya başlandı. Her yıl milyonlarca turistin ziyaret ettiği, sadece Türkiye'nin değil dünyanın da sayılı tatil yörelerinden olan Bodrum, bu yıl misafirlerini BiP ile karşılıyor.

6 milyona yakın kişinin takip ettiği BiP'in Keşfet bölümüne eklenen Bodrum Belediyesi sayfasını takip edenler, Bodrum ile ilgili her ayrıntıya tek bir mesaj ile ulaşabiliyor. Kafelerden tarihi yerlerle ilgili detaylı bilgilere, Bodrum Belediyesi'nin web portaline tek tıklamayla erişimden plajlar, marinalar ve pazarlara kadar onlarca bilgiye ek olarak, herhangi bir rahatsızlık durumuna karşı en yakın sağlık kuruluşlarının bilgileri de harita üzerinde lokasyonlarıyla birlikte görüntülenebiliyor.

"BİP İLE BODRUM MİLYONLARCA KİŞİYE ULAŞACAK"

BiP'in tüm dünyada 14 milyondan fazla kez indirildiğini belirten Turkcell Dijital Servisler ve Çözümlerden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Ayşem Ertopuz da konuyla ilgili "BiP özünde inovasyon olan bir servis. BiP ile mesajlaşabilir, görüntülü ve sesli görüşme yapabilirsiniz. Ancak bunlar bizim için yeterli değil. O nedenle geçtiğimiz yıl BiP'e eklediğimiz Keşfet bölümünde bugün 100'den fazla servis kullanılıyor, onlarca farklı işlem, sesli komut veya mesajla gerçekleştirilebiliyor. Bugün Bodrum Belediyesi ile yaptığımız işbirliği ise BiP'in yeniliklerinden birisi. BiP ile artık belediyelerimiz hem kendi sakinlerine hem de misafirlerine hızlıca ulaşabiliyor. O nedenle BiP'teki Bodrum Belediyesi sayfasının belediyelerimizin potansiyellerini göstermesi açısından önemli bir örnek olduğunu düşünüyorum. BiP kullananlar Bodrum ile ilgili öğrenmek istedikleri her şeye artık tek bir mesaj ile ulaşabilirler. İnanıyorum ki BiP ile Bodrum'a gelen turistlerin tatilleri de daha keyifli geçecek." şeklinde konuştu.

Bodrum Belediyesi'nin BiP sayfasından şu bilgilere ulaşılabiliyor

 • Tarihi yerler ile ilgili genel bilgiler ve harita bilgileri.
 • Kafeler ile ilgili genel bilgiler ve harita bilgileri.
 • Pazarlar ile ilgili genel bilgiler ve harita bilgileri.
 • Plajlar ile ilgili bilgiler ve en yakın plajları sorgulayabilme seçeneği.
 • Eczaneler ve hastaneleri görüntüleyebilme, en yakın eczaneler ile nöbetçi eczaneleri sorgulayabilme seçeneği.
 • Belediye portalına tek tıkla yönlendirme.
 • Bodrum'un haritası ve ilçe ile ilgili genel bilgiler.
 • Marinalar ile ilgili bilgiler.
 • Yel Değirmenler'i ile ilgili bilgiler.
 • Mavi yolculuk ile ilgili bilgiler.
 • Bodrum'daki etkinliklerle ilgili detaylar.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Bodrum misafirlerini BiP ile karşılıyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN