Türkiye'nin en iyi haber sitesi

için Truecaller güncellendi!

ve cihazlar için sunulan otomatik çevirme uygulaması Truecaller, Flash Messaging (Flaş Mesajlaşma) adı verilen yeni bir özellikle güncellenmiş durumda. İşte, bir süredir Android için sunulan ve şimdi de iOS platformuna gelen bu özelliğin detayları.

Giriş Tarihi: 5.7.2017 12:03 Güncelleme Tarihi: 5.7.2017 12:05
iOS için Truecaller güncellendi!

Bundan böyle çapraz platform desteğine kavuşmuş olan Flash Messaging özelliği ile kullanıcıların maksimum mobilite ihtiyaçlarının karşılanması hedefleniyor. Bu özellikle zamanınızın olmadığı anlarda bile, arkadaşlarınızdan gelen bir mesaja mümkün olduğunca açıklayıcı bir cevap vermeniz sağlanıyor.

İÇİN TRUECALLER FLAŞ MESAJLAŞMA ÖZELLİĞİNE KAVUŞTU

Ön tanımlı soruları veya yanıtları arkadaşlarınıza göndermenizi ya da kendi soru veya cevaplarınızı tanımlamanızı sağlayan uygulama, zamandan tasarruf ettirmesiyle oldukça işlevsel. Arkadaşlarınıza bir çağrı şeklinde gönderilen mesajlar için 60 saniyelik yanıtlama süresi sunuluyor. Bu sürede arkadaşınız yine ön tanımlı yanıtlardan birisini seçerek sizi bekletmemiş oluyor. Ek olarak arkadaşınıza Google Haritalar (Google Maps) üzerinden tam olarak bulunduğunuz konumu oldukça kolay bir biçimde göndermeniz mümkün (Shiftdelete)

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
iOS için Truecaller güncellendi!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN