Türkiye'nin en iyi haber sitesi

’ta AK Parti’de Yeni Dönem

Giriş Tarihi: 28.4.2015 13:18 Güncelleme Tarihi: 28.4.2015 14:41
Tokat’ta AK Parti’de Yeni Dönem
AK Parti Milletvekili Adayı Prof. Dr. Coşkun Çakır, Tokat’ta yeni Türkiye düsturuna uygun olarak bir yenileşme olduğunu söyledi.
AK Parti Tokat Milletvekili Adayı Prof. Dr. Coşkun Çakır, Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, AK Parti İl Başkanı Metin Polat, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Ahmet Bay ve beraberindeki partililerle İhlas Haber Ajansı (İHA) Tokat Bürosu ile Türkiye Gazetesi Temsilciliğini ziyaret etti. İhlas Haber Ajansı’nın Türkiye’de öncü olan bir haber ajansı olduğunu kaydeden Çakır, İHA’nın ayrıca belli bir bölge ve şehre yoğunlaşmadığını, ülkenin en ücra köşesine kadar haber ağını genişletmiş bir ajans olduğunu gözlemlediğini kaydetti. Sarı basın kartı olan bir milletvekili adayı olarak açıklamalarda bulunan Çakır, gazeteciliğin temel düsturunun haberin kutsal, yorumun hür olduğunu belirterek, “Bir haberin olabildiğince objektif olarak vermek esas olan budur. Bu anlamda bizler siyasetçiler olarak, başka meslek gruplarından olanlar onlar da kendi üzerlerine düşen sorumluluğu alacaklar. Oradan kendimize çıkan ders, ödev nedir buna bakacağız. Bu anlamada medya büyük bir hizmet veriyor” dedi.
“TOKAT’TA YENİ TÜRKİYE DÜSTURUNA UYGUN OLARAK BİR YENİLEŞME OLDU”
AK Parti Tokat Milletvekili Adayı Çakır ve beraberindeki heyet daha sonra Türkiye Gazetesi Bölge Temsilcisi Halil Güleroğlu’nu makamında ziyaret etti. AK Partili Çakır, siyaseti bir kariyer, para, pul şöhret, şan için yapan bir gelenekten gelmediklerini kaydetti. Yenilenmekte fayda olduğunu ifade eden Çakır, “Nihayetinde bedeni bile hacamat yaparak kan tazeliyorsunuz, sünnettir. Yeni Türkiye düsturuna uygun olarak bir yenileşme oldu. Artık yeni bir il başkanımız ve yeni bir il teşkilatı var. Yeni bir belediye başkanımız, bazı ilçelerimizde yeni belediye başkanlarımız ve yeni milletvekili adaylarımız var. Tüm bu yenilikler bir araya gelirse bir sinerji olur inşallah” diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Tokat’ta AK Parti’de Yeni Dönem
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN