Erbaa Belediyesi Asfalt Üretim Maliyetini Düşürdü

Giriş Tarihi: 8.7.2015 16:48 Güncelleme Tarihi: 9.7.2015 08:57
Erbaa Belediyesi Asfalt Üretim Maliyetini Düşürdü
Erbaa Belediye Başkanı Hüseyin Yıldırım, asfalt şantiyesinde doğalgaz dönüşümü ile birlikte asfalt üretim maliyetlerini iyileştirdiklerini söyledi.
Erbaa Belediyesi doğalgaz dönüşümünü tamamladığı asfalt şantiyesinde bir günde yaklaşık 450 ton asfalt üreterek iki mahallede çalışma yaptı. Belediye Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri Yıldırım Beyazıt ve Gazi Osman Paşa Mahallelerindeki çalışmalarda iki kavşakta asfalt serme çalışması yapıldı. Asfalt serme çalışmalarında yaklaşık 450 ton sıcak asfalt kullanıldı. Erbaa Belediye Başkanı Hüseyin Yıldırım, şantiyede doğalgaz dönüşümü ile birlikte asfalt üretim maliyetlerini iyileştirdiklerini ifade ederek, “İki mahallemizde 450 ton asfalt serildi. Asfaltı ekonomik üreterek dayanıklı yollar yapacağız. Alt yapı çalışmaları nedeniyle bozulan yollarımızı onarıyoruz. Yeni yollar yapıyoruz. Çalışmalarımız hız kesmeden devam ediyor. Planlamalar dahilinde şantiyemiz daha sıkı çalışacak ve tonlarca asfalt sereceğiz” diye konuştu.
Ayrıca Erbaa Belediyesi ekiplerinin Ziya Gökalp Mahallesi Rauf Denktaş Bulvarı’nda da sıcak asfalt çalışması yaparak, yaklaşık 500 ton asfalt sereceği öğrenildi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Erbaa Belediyesi Asfalt Üretim Maliyetini Düşürdü
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN