Köseoğlu’nun Hızına Yetişmek Zor

Giriş Tarihi: 21.2.2015 11:18
Köseoğlu’nun Hızına Yetişmek Zor
Aday olduğu günden itibaren teşkilat ziyaretleri, basın ve sivil toplum örgütleri ziyaretleri ile toplumun her kesiminde var olduğunu gösteren Avukat Ayşe Sula Köseoğlu Ankara’da 9.’cusu düzenlenen günlerinde de varlığını hissettirdi.
Trabzon günlerine ilişkin görüşlerini belirten Köseoğlu, “Öncelikle Bu organizasyon başlamasında ve devamında çok büyük emekleri olan Bakanımız Sayın Faruk Nafiz Özak’a şükranlarımızı sunuyorum. Geleneklere sahip çıkmak ve yaşatmak, ortak mutluluklar yaratmak için bu tür organizasyonlara ihtiyaç olduğunu, bu organizasyonun zenginleşen bir içerikle yaşatılmasının, desteklenmesinin ne kadar önemli olduğunu biliyorum. Bu organizasyon da Başkent’te ilimizin tanıtımı için çok güzel ve başarılı bir organizasyondur. Bu yıl 9. Düzenleniyor ve Trabzon bu şehir günlerinin düzenlenmesinde öncü bir rol üstlenmiştir. Biz Trabzon’lular öncü kimliğimizle tanınan bir şehiriz, bu organizasyon da bunun en güzel örneğidir. Ben de Trabzon’un ve Trabzon’lunun olduğu her yerde varım” dedi
Köseoğlu standları tek tek gezerek, gerek Trabzon’dan gelen gerekse Ankara’dan gelen hemşehrileriyle konuşarak onlardan desteklerini istedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Köseoğlu’nun Hızına Yetişmek Zor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN