Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Balta’dan Vefa Örneği

Giriş Tarihi: 9.3.2015 16:28 Güncelleme Tarihi: 12.3.2015 15:45
Balta’dan Vefa Örneği
AK Parti Milletvekili Aday Adayı Muhammet Balta, AK Parti’nin kurucu il başkanı ve kurucu üyelerini ziyaret etti.
AK Parti Kurucu İl Başkanı Av. İbrahim Keskin, Ali Rıza Akdeniz, Temel Köstereli, Kemal Kadakal, Zekeriya Koç ve Dursun Hüroğlu’nu ziyaret eden Muhammet Balta, AK Parti’nin çok büyük bir aile olduğunu söyledi. Balta “Çok değerli büyüklerim partimizin Trabzon’daki kurucuları ile birlikteyiz. Kendileri birlikte özverili çalışmalar yaptık. Gece gündüz demeden büyük fedakarlıklarla çalıştık. Seçim süresince kapı kapı dolaşarak vatandaşlarımızı dinledik ve elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalıştık. Partimizin en zor günlerinde bizler birlikte oldular. Bundan sonra da çalışmalarımız devam edecektir” dedi.
“Siyasetin ilk kuralı vefadır" diyen Balta "Vefa göstermediğiniz zaman siz vefasızlıkla karşı karşıya kalırsınız. Bu vesile ile başta kurucu il başkanımız olmak üzere kurucu üyelerimiz ve geçmişte görev yapan bütün yönetici arkadaşlarıma partide görev alan sandık başkanından, mahalle başkanına, ilçe başkanından, il başkanına kadar bütün AK Parti ailesine canı gönülden teşekkürlerimi sunuyorum. Allah hepsinden razı olsun” ifadelerini kullandı.
Trabzon’un 2023 vizyonuna hazırlamak adına bir yola çıktıklarını hatırlatan Muhammet Balta “Sizler sadece partimizin değil Trabzon’umuzun önemli değerlerisiniz. Partimizin bu günlere gelmesinde ana faktörlerisiniz. Sizlerin tecrübesinden her zaman faydalanan bir kardeşiniz olarak bundan sonrada sizlerle birlikte başarılı işlere imza atacağız. Birlikte rahmet var dedik, ayrılıkta azap var dedik bu hadisimizi kendimize şiar edindik. Önümüzde de bir seçim var. Bu seçimde milletvekili aday adayı olarak sizlerin yanındayım. Yükümüz ağır, yolumuz uzun. Bu seçimde hepimize çok büyük yükler düşecek. Bu seçimler bizim için hepimiz için çok önemli bu yükü kaldıra bilmemiz için safları çok sık tutmamız lazım. Sizlerin bize vereceği destek ve dua çıktığımız bu kutsal yolda Trabzon’umuzu başarıyla ulaştıracaktır. Ben inanıyorum ki aldığımız bu sorumlulukta omuzlarımızdaki yük, sizlerin vereceği destekle hafifleyecektir. Hep birlikte el ele verip en iyi sonucu alacağımızdan hiç bir şüphemiz yok. Allah’ın izniyle kıblemiz belli, istikametimiz belli. Kıblemizi, istikametimizi, kalbimizi bozmadığımız sürece Allah bize başarı ve seçim kazanmaları ihsan edecek" şeklinde konuştu.
AK Parti’nin kurucu il başkanı ve kurucu üyeleri de ziyaretten büyük memnuniyet duyduklarını ifade ederek Muhammet Balta’ya milletvekili yolunda başarılar dilediler.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Balta’dan Vefa Örneği
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN