Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Kafkas’tan Değişim Mesajı

Giriş Tarihi: 10.3.2015 11:58 Güncelleme Tarihi: 12.3.2015 15:45
Kafkas’tan Değişim Mesajı
AK Parti Milletvekili aday adayı Zeyyat Kafkas, Türkiye’de siyasete yeni yüzler katılması yönünde bir gündem oluştuğunu belirterek bunun ülkeye farklı bir açılım getireceğini savundu.
AK Parti’nin önümüzdeki sürece yönelik sloganının "Yeni Türkiye" olduğunun da altını çizen Zeyyat Kafkas, bu mesajın altını dolduracak hamleler yapıldığına dikkat çekti. Kafkas, "Ülkenin en büyük kitle partisi AK Parti yelpazeyi daha da açarak sınırları genişletmeyi hedefliyor. Mecliste Anayasa’yı değiştirecek çoğunluğa ulaşmak adına buna ihtiyaç var. Bize düşen görev hem bu misyon etrafında çalışmak hem de Trabzon adına planlanan projelerin yerinde takibini sağlamak olmalıdır. AK Parti’nin olağanüstü teşkilatlanma başarısı büyük bir koordinasyon içerisinde seçimlere hazırlanıyor. Birbirlerine son derece bağlı kadrolar inanmışlık içerisinde hizmet veriyorlar. Bu durum da başarıyı getiriyor" diye konuştu.
Kendisinin siyaseten yürüttüğü çalışmanın bugünkü aşamasında öncelikli hedefinin aday adaylığı konumundan adaylık seviyesine yükselmek olduğunu dile getiren Zeyyat Kafkas, "Üzerimize düşen görevi yerine getirmeye çalışıyoruz. Kendimizi teşkilata, halka, Genel Merkez’e anlatmanın planı içerisindeyiz. Sonuçta elbette verilecek kararı bekleyeceğiz. Düşüncemiz elbette pozitif. Ama ben bu tercihi AK Parti’de siyaset yapma adına kullandım. Anlık düşünmüyorum. Seçime kadar de en büyük katkıyı vermeye çalışacağım" yorumunu yaptı.
Genel Merkez mülakatı nedeniyle Ankara’ya giden Kafkas, hareketten önce Mimarlar Odası Trabzon Şubesi’ni ziyaret ederek Başkan Sayım Adanur’la da bir görüşme yapı. Trabzon’un kent vizyonu içerisinde Mimarlar Odası’nın taşıdığı misyonu değerlendiren Kafkas, "Şehrimizin daha da güzelleşerek modernleşmesinde el birliğiyle gereken tedbirleri almalı ve düzenlemelere destek olmalıyız. Bu anlamda hem siyasilere hem de teknokratlara düşen önemli sorumluluklar bulunmaktadır" ifadelerini kullandı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kafkas’tan Değişim Mesajı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN