Türkiye'nin en iyi haber sitesi

AK Parti Milletvekili Aday Adayı Mesut İskenderoğlu, KTÜ Rektörü Baykal’ı Ziyaret Etti

Giriş Tarihi: 21.3.2015 11:58 Güncelleme Tarihi: 21.3.2015 21:50
AK Parti Trabzon Milletvekili Aday Adayı Mesut İskenderoğlu, KTÜ Rektörü Baykal’ı Ziyaret Etti
AK Parti Milletvekili aday adayı Mesut İskenderoğlu, çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdürüyor.
Trabzon’da ulaşmadık yer bırakmamak için gecesini gündüzüne katan İskenderoğlu, vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaşıyor.
Seçim çalışmaları kapsamında Karadeniz Teknik Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Süleyman Baykal’ı ziyaret eden İskenderoğlu, üniversite ile şehrin kaynaşmasından kazananın Trabzon olacağını söyledi.
İskenderoğlu, “Karadeniz Teknik Üniversitesi bölgemizin en köklü kuruluşlarından birisidir. Şüphesiz KTÜ’nün Trabzon’a büyük katkısı vardır. Bu katkıyı en üst seviyeye çıkartabilmek için Trabzon’u yönetenler, siyasiler ve KTÜ yetkilileri istişare içerisinde olmalılar. Bu köprüyü kurmayı başarırsak hem KTÜ’nün ilerlemesine hem de Trabzon’un gelişmesine katkı sağlayabiliriz. Milletvekili seçilmem halinde bunu gerçekleştirmek için çaba sarf edeceğim” dedi.
KTÜ’deki ziyaretini bitiren Mesut İskenderoğlu en anlamlı ziyaretini ise Trabzon Huzurevi’ne yaptı. Yaşlılar Haftası sebebiyle bu ziyareti gerçekleştiren İskenderoğlu, Huzurevi sakinlerinin hatırını sorarken onlardan dualarını eksik etmemelerini de istedi.
Trabzon Esnaf Ve Sanatkarlar Odalar Birliği Başkanı Metin Kara’ya da bir ziyarette bulunan Mesut İskenderoğlu, bir hukuk adamı olarak Sivil Toplum Kuruluşlarının önemine dikkat çekti. Esnafların sorunlarıyla ilgileneceklerinin sözünü verdi. İskenderoğlu, “Trabzon’da çok sayıda Sivil Toplum Kuruluşu var. Bunlar önemli hizmetlere, projelere ön ayak oluyorlar. Bize düşen bu kuruluşlarla koordineli bir çalışma gerçekleştirmek ve onların yaşadıkları sorunları çözüme kavuşturmaktır. Esnafımız şehrin en önemli kesimidir. Esnafların sorunları çözmek görevimizdir” diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
AK Parti Trabzon Milletvekili Aday Adayı Mesut İskenderoğlu, KTÜ Rektörü Baykal’ı Ziyaret Etti
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN