Kafkas " Büyük Hedeflere Koşacak"

Giriş Tarihi: 24.3.2015 15:18 Güncelleme Tarihi: 24.3.2015 15:32
Kafkas Trabzon Büyük Hedeflere Koşacak
AK Parti Milletvekili Aday Adayı Zeyyat Kafkas, çalışmaları kapsamındaki ziyaretlerini sürdürüyor.
MÜSİAD Şube Başkanı Aydın Birincioğlu ve Ensar Vakfı Şube Başkanı Ömer Topaloğlu’yla biraraya gelen Kafkas, bölge adına yatırıma yönelik projelerin mutlaka hayata geçirilmesi gerektiğini vurguladı.
AK Parti’nin 2023 hedefleri doğrultusunda Trabzon’un özel bir yere sahip olduğunu kaydeden Kafkas, "Daha önce de belirttiğim gibi ’Trabzon Yatırım Proje Platformu’’nu mutlaka kurmalıyız. Bu tip platformların ve projelerin hayata geçmesinin en önemli şartı da kollektif anlayışın geliştirilmesidir. Gerek vakıflar, gerekse de meslek kuruluşları bu hassasiyete verilebilecek en önemli örneklerdir. Tabandan gelen ortak ve tek sesliliği tavana ulaştırabilirsek istediğimi hizmetlerin bize ulaşması da o oranda kolaylaşacaktır" dedi.
Yurt dışından gelen gözlemcilerin, bölgeye yönelik yaptıkları incelemelerde, Trabzon’un merkez kabul edilebileceği bir sanayi kuşağı oluşturulması doğrultusunda önerilerde bulunduklarını da hatırlatan Kafkas, "Türkiye’nin önüne koyulan büyük hedeflere Trabzon’dan da katkı verebilmek bizim elimizdedir. İlimizin içinde ve dışında var olan büyük potansiyelini harekete geçirecek hamleler yapabilirsek her türlü projeyi rahatlıkla hayata geçirebiliriz. Eğer aday olup meclise gidersem de bu projelerin tamamını yerinde takip edeceğimin de bilinmesini isterim" diye konuştu.
AK Parti tarafından sivil toplum kuruluşlarının katılımlarına yönelik olarak organize edilen temayül yoklamasını "Demokrasi adına önemli bir tavır" olarak yorumlayan Kafkas, "Sivil toplum kuruluşları kentimizin en önemli temel taşları arasındadır. Hangi partiden olursa olsun insanların aday belirleme sürecine katkı vermeleri geldiğimiz seviye açısından büyük önem taşımaktadır. Çok iyi organize edilen bu temayül yönteminde emeği geçen herkesi kutluyorum. Ayrıca olaya yüksek katılım gösterip müdahil olan tüm sivil toplum kuruluşu mensuplarına da teşekkürlerimi sunuyorum. Siyasetteki bu seviye Türkiye için gerçek bir dönüm noktasıdır" şeklinde konuştu.
Ziyaretlerinden dolayı Kafkas’a teşekkür eden MÜSİAD Şube Başkanı Aydın Birincioğlu ve Ensar Vakfı Şube Başkanı Ömer Topaloğlu, milletvekili aday adayına başarı dileğinde bulundular.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kafkas "Trabzon Büyük Hedeflere Koşacak"
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN