6-0’a Kilitlendi

Giriş Tarihi: 24.3.2015 11:38 Güncelleme Tarihi: 24.3.2015 11:59
Trabzon 6-0’a Kilitlendi
Ak Parti İl Başkanı Haydar Revi, AK Parti’nin milletvekili aday tespitinde Türkiye genelinde ilk kez uygulamaya koyduğu STK’lara temayül yoklamasının Trabzon ayağında büyük bir katılım gerçekleştiğini belirterek 6-0’a daha bir kilitlendiklerini söyledi.
İl Başkanı Haydar Revi, Trabzon’daki temayül yoklamasının geniş katılımla gerçekleştiğini kaydederek "Şehrimizdeki STK’lar çok büyük bir ilgi gösterdi. Katılım oranının Türkiye ortalamasının üzerinde olması bizi mutlu etti. STK’ların bu çağrımıza yüksek düzeyde katılım göstererek cevap vermesi partimizin doğru ve güzel işler yaptığını bir kez daha gözler önüne sermiştir” dedi.
Başkan Revi, hükumetin politikalarına karşı olan STK’ların temsilcilerinin de demokratik temayüle katıldıklarını ifade ederek “Bu da partimizin hoş görü ve demokratik uygulamalarında ne denli, objektif olduğunu göstermiştir. STK’lara temayülle, Trabzon’da hedefledikleri 6-0’a daha da kilitlendik. Bizim dışımızda ve parti dinamiklerinin haricinde, STK’ların partimizin milletvekili adaylarını belirlemede gösterdikleri ilgi, sandıklarda vatandaşımızın da partimize göstereceği teveccühünün habercisidir” şeklinde konuştu.
YENİ OLUŞUMLARIN KAPISI ARALANDI
Şehrin kaderini belirlemede STK’ların da söz sahibi olduğunu gösterecek yeni bir dönem başlattıklarının altını çizen Başkan Revi, “Yeni Türkiye derken Hamamizade İhsan Bey Kültür Merkez’inde gerçekleştirdiğimiz temayülde STK’ların katılımı ile yeni oluşumlara kapı aralandığını da gösterdik” diye konuştu.
Öte yandan yapılan STK Temayül yoklamasında 2 bin 923 kişi sandık başına gitti. STK’ların geniş faaliyet yelpazesindeki her türlü dernek, vakıf ve spor kulüplerinin yönetimleriyle katıldığı temayülde şehrin hassasiyeti açısından önemli isimler de oylarını kullandı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Trabzon 6-0’a Kilitlendi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN