Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Kafkas’tan "7 Nisan İçin Değil, 7 Haziran İçin Yola Çıktık" Mesajı

Giriş Tarihi: 25.3.2015 15:19 Güncelleme Tarihi: 25.3.2015 15:59
Kafkas’tan 7 Nisan İçin Değil, 7 Haziran İçin Yola Çıktık Mesajı
AK Parti Milletvekili Aday Adayı Zeyyat Kafkas, artık herkesin 7 Nisan tarihine kilitlendiğini belirterek, "Biz 7 Nisan için değil, 7 Haziran için yola çıktık" dedi.
Aday adayları olarak yoğun bir tempoda uzun süredir kendilerini anlatmaya çalıştıklarının altını çizen Kafkas, "Artık sürecin belirlenmesi aşamasına yaklaşılıyor. Ancak şahsımın düşüncesi liste ne olursa olsun hep beraber çalışmaya devam etmek yönündedir. Bütün aday adayı arkadaşlarımın da böyle düşündüklerini biliyorum. Netice itibariyle biz 7 Nisan’a kadar değil, 7 Haziran’a kadar çalışmak için yola çıktık, siyaset yapmaya karar verdik" diye konuştu.
Türkiye’nin değişen dengeleri içerisinde ilkeli siyaset adına adım attıklarını da kaydeden Zeyyat Kafkas, şunları söyledi:
"Elbette hedef doğrultusunda yoğun bir tempo içerisindeyiz. Ancak siyaseti yaparken kendimizi değil, partimizi ve ilkelerini ön plana almayı doğru buluyoruz. Bu anlamda 7 Nisan sadece ara duraktır ama bizi hedefe ulaştıracak adım 7 Haziran’da atılacaktır. Türkiye’nin demokratikleşme sürecinde daha güçlü bir iktidar için bütün vatandaşlarımızı AK Pati’ye oy vermeye çağırıyoruz. Seçimin kazananı zaten belli. Burada önemli olan başta Anayasa olmak üzere köklü değişiklikleri sağlayabilmek adına Yeni Türkiye yolunda mecliste sağlayacağımız çoğunluktur. Hepimiz geleceğimiz ve çocuklarımız için doğru olanı yapmalı, tercihimizi ona göre kullanmalıyız."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kafkas’tan "7 Nisan İçin Değil, 7 Haziran İçin Yola Çıktık" Mesajı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN