Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Mahir Küçük: “Sözle Değil Projelerle İşsizliğe Çözüm Bulacağız”

Giriş Tarihi: 25.3.2015 10:38 Güncelleme Tarihi: 25.3.2015 12:32
Mahir Küçük: “Sözle Değil Projelerle İşsizliğe Çözüm Bulacağız”
AK Parti Milletvekili aday adayı Mahir Küçük, Trabzon’u karış karış gezerek, vatandaş ve esnafın sorunlarını dinlemeye ve bu sorunların çözümüne yönelik projeler üretmeye devam ediyor.
Birleşmiş Milletler Kalkınma Programında Üst Düzey Danışman olarak görev yapan deneyimli bürokrat Küçük, “Vatandaşımızla ne kadar iç içe olursak, onların ve şehrimizin sorunlarının çözümü noktasında o derece faydalı oluruz" dedi.
“Biz millet odaklı çalışıyoruz, milletin sesini kulaklarımızdan çıkarmıyoruz” diyen Dr. Mahir Küçük, “Ülkemiz AK Parti iktidarıyla hızlı bir gelişim sürecine girmiştir. Trabzon’umuzun da bu gelişmeye ayak uydurması adına şehrimizin ihtiyaçlarını çözüme kavuşturmamız büyük önem arz etmektedir. Biz, milletin sesinden besleniyoruz. Onlardan gelecek her türlü eleştiriye, sıkıntıya, soruna destek olmak adına buradayız. Biz milletimizin emrindeyiz, emrinde olmaya da devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.
Trabzon’un sorunlarının hızlı bir şekilde çözümünün Ankara’da güçlü temsil edilmeyle olacağını ifade eden Küçük, “Hazırladığımız projeler doğrultusunda şehrimize yatırımların yönlendirilmesini sağlayacağız. Orman ve Su İşleri Bakanlığı’ndaki üst düzey görevim sırasında altyapısını hazırladığım ekoturizm, avcılık, fidan borsası ile şehrimizi bölgesinde fidan üretim merkezi haline getireceğiz” şeklinde konuştu.
Toplumun huzur ve mutluluğu için ilk önce işsizlik sorununun çözülmesi gerektiğine vurgu yapan Küçük, “İlaç ve parfümeri sanayinde kullanılan bölgemiz bitkilerini işleyerek katma değer kazandırarak pazarlayacağız. Raylı sistem ile ham madde ve son ürün nakliye maliyetlerini düşürerek, bölgemizi sanayi yatırımlarında cazibe merkezi haline getirip, inşallah şehrimizin işsizlik sorununu büyük ölçüde çözeceğiz” diye konuştu.
Seçilmesi halinde ilk olarak işsizlikle mücadele edeceğini belirten Küçük, “Sahip olduğumuz genç nüfusumuzun kendi ayakları üzerinde durabilmesi, yuva kurup hayallerini gerçekleştirerek geleceğe umutla bakabilmesi bizim en önemli sorumluluğumuzdur” dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Mahir Küçük: “Sözle Değil Projelerle İşsizliğe Çözüm Bulacağız”
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN