Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Şampiyona Turizmcilerden Büyük Övgü

Giriş Tarihi: 25.3.2015 10:28 Güncelleme Tarihi: 25.3.2015 12:32
Şampiyona Turizmcilerden Büyük Övgü
Turizm İşletmeleri ve Seyahat Acenteleri Derneği (TİSAD) Başkanı Murat Çavga, haftalık olağan toplantısında AK Parti Milletvekili aday adayları ile tanıştı.
Adnan Günnar, Salih Cora, Ayşe Sula Köseoğlu ve Dünya Şampiyonu Selçuk Çebi’nin katıldığı toplantı Trabzon’da bir restoranda yapıldı.
Toplantıda bir konuşma yapan AK Parti Trabzon Milletvekili aday adayı Selçuk Çebi, “Turizm Trabzon’umuzun yeni yeni gelişmekte olan önemli bir sektörü. Ben Trabzon turizmini yeni doğmuş bir bebeğe benzetiyorum. Yeni doğmuş bebekler çok çabuk ve hızlıca büyüyorlar. İnanıyorum ki turizm sektörü sizlerin gayretleri bizlerin destekleriyle çabucak bu gelişmeyi sağlayacaktır. Gittiğimiz her yerde ‘Bize Her Yer Trabzon’ sloganını büyük bir kararlılıkla dile getirdik. Trabzon’umuz için yapmış olduğu tanıtımına tartışılmayacak boyutta büyük bir katkısı olduğunu biliyoruz” dedi.
“SELÇUK ÇEBİ BİZİM TANITIM YÜZÜMÜZ OLMUŞTUR”
TİSAD Başkanı, Murat Çavga, "Siz bir sporcu olarak görevinizi yerine getirdiniz. Selçuk Çebi bizim için çok büyük bir değerdir. Onun sağladığı reklamı, dünyanın parasını döksek elde edemeyiz. Bu durumun Trabzon ve bölge turizmine yaptığı katkıyı inkar edemeyiz. Spor bir ilin, bir bölgenin en kolay ve en hızlı tanıtım aracıdır. Selçuk Çebi’de bu tanıtımın önemli bir aktörü olmuştur” diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Şampiyona Turizmcilerden Büyük Övgü
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN