Aykan, Zağnos Vadisi’nin Eski Halini Hatırlattı

Giriş Tarihi: 31.3.2015 12:58 Güncelleme Tarihi: 31.3.2015 14:24
Aykan, Zağnos Vadisi’nin Eski Halini Hatırlattı
AK Parti Milletvekili Aday Adayı Asım Aykan, Zağnos Vadisi’nde de incelemelerde bulundu.
Trabzon’a yaptıkları yatırımların son bulmayacağını kaydeden Aykan, Zağnos Vadisi’nin evvelki halini hatırlatıp, kentin tüm köşe bucağına el atarak, vadi gibi yeni yaşam alanlarına kavuşturacaklarını söyledi. Aykan “Yeni yaşam alanları inşa ederken, kendimizi topluma, halkımıza ve çevreye karşı sorumlu hissediyoruz. Yaptığımız tüm yatırımlarda doğaya saygılı, yasal gerekliliklere uygun, yüksek kalitede, güvenli, fonksiyonel ve estetik unsurları bir arada sunan projeler olmasına özen gösteriyoruz” dedi.
Taahhüt ettikleri tüm projeleri sırasıyla yerine getirdiklerini belirten Aykan, siyasetin en önemli unsurunun güven olduğunu söyledi. Aykan “Size güvenen insanların güvenini boşa çıkarmamak için karşılığını vermeniz lazım. Bizde halkımızın hizmetkarları olarak, üzerimize düşeni yapıyoruz. Tabi, tüm hizmetlerimiz bu kadarla da sınırlı kalmayıp, devamı da gelecek. Kimsenin kuşkusu olmasın, çünkü hizmetin adresi AK Parti olduğu sürece, arkası kesilmeyecektir. Siz milletinize güven verirseniz, karşılığını alırsınız. Bu şehir beni 2 kez belediye başkanı, 2 kez de milletvekili seçmiştir. Tekrar ihtiyaç duyuldu, koştum geldim. Hiçbir zamanda görevden kaçmadım, kaçmayacağım da. Memleketim için milletimiz teveccüh eder ve Ankara’da uygun görürse yine göreve hazırım" ifadelerini kullandı.
Sözlerini, “Muhalefet kendi içinde kavga; biz de hizmet etmeye devam edeceğiz” diyerek sürdüren Aykan, “Şayet muhalefet kendi içinde kavga etmekten fırsat bulabilirse, memleketimiz için yaptıklarımız görebilirler. Bizim için onların değil; vatandaşlarımızın ne gördüğü önemlidir. Görmek isteyen görür. Görende vatandaşlarımız olduğundan, sandıklarda bizi tercih ediyorlar. Herkes işini yapar. Biz hizmetimizi muhalefette kavgasını. Bizim kavgalara ayıracak zamanımız yok. Her saniyemiz çok değerli Çünkü bizden hizmet bekleyenler var. Onlara karşı mahcup olamayız” şeklinde konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Aykan, Zağnos Vadisi’nin Eski Halini Hatırlattı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN