Küçük, Başkanlık Sistemine Vurgu Yaptı

Giriş Tarihi: 31.3.2015 13:08 Güncelleme Tarihi: 31.3.2015 14:24
Küçük, Başkanlık Sistemine Vurgu Yaptı
Orman ve Su İşleri Bakanlığı eski Müsteşar Yardımcısı AK Parti Milletvekili Aday Adayı Dr. Mahir Küçük, yarının güçlü Türkiye’si için mutlaka başkanlık sistemine geçilmesi gerektiğini söyledi.
Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Küçük, “Hamdolsun halkımız şimdiye kadar ki tüm seçimlerde AK Partimizi daima zirvede tuttu. Önümüzde yeni ve güçlü Türkiye olma yolunda kritik bir viraj var. İnşallah, 7 Haziran seçimlerinde milletimizin anayasaya değişikliğine imkân sağlayacak desteğiyle ülkemiz, Yeni Türkiye olma yolundaki en büyük engeli ortadan kaldıracaktır" dedi.
2002 yılından itibaren kurulan AK Parti Hükümetleri ile ülkenin her alanda gelişme kaydettiğini ifade eden Dr. Küçük, “Ekonomide, sağlıkta, enerjide, çevre ve ormancılıkta, kentsel dönüşümde, ulaşımda, iletişimde kısacası birçok alanda yapılan icraatlarla Türkiye sınıf atlamıştır. Bunu hazmedemeyip inkar politikalarına başvuranlar, sadece milli gelirimizdeki artışa ve ekonomide ki büyüme oranımıza baksınlar, bu kendileri için yeterli kanıt olacaktır. Halkımızın partimize olan güveni ve her geçen gün artan desteği de bunun en güzel göstergesidir” ifadelerini kullandı.
AK Parti hükümetlerinin krizleri aşma konusunda takdire şayan bir yeteneğinin ve politikasının olduğunu belirten deneyimli bürokrat, “Dünyada birçok ülke hala ekonomik kriz ile boğuşurken, ülkemiz bu krizden etkilenmemek için bütün tedbirleri alarak büyümeye devam eden nadir ülkelerdendir. Başta Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde her konuda ortaya konan çok büyük ve başarılı çalışmalar sonrasında bayrağı devralan Başbakanımız Sayın Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu’nun başarılı birçok uygulamaları sonucu yakalanan kalkınma hızının artarak devam ettirilmesinin tek yolu Başkanlık Sistemine geçiştir” diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Küçük, Başkanlık Sistemine Vurgu Yaptı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN