Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Gümrükçüoğlu Yılın Büyükşehir Belediye Başkanı Seçildi

Giriş Tarihi: 3.4.2015 17:03 Güncelleme Tarihi: 6.4.2015 17:53
Gümrükçüoğlu Yılın Büyükşehir Belediye Başkanı Seçildi
Uluslararası İslam Dünyası Gazeteci ve Yazarlar Derneği tarafından her yıl düzenlenen ’Yılın En’leri ödül töreni ’da yapıldı.
Uluslararası İslam Dünyası Gazeteci ve Yazarlar Derneği (ULGAYAD) tarafından her yıl düzenlenen ’Yılın En’leri ödül töreninde Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu yılın Büyükşehir Belediye Başkanı seçildi. Daha önce programlanmış işleri nedeniyle Ankara’da bulunan Gümrükçüoğlu adına ödülünü Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Akkaya aldı.
Trabzon’da Hamamizade İhsan Bey Kültür Merkezi’nde düzenlenen ödül töreninde konuşan ULGAYAD Genel Başkanı Şükrü Demir, gazetecilikte her şeyin mubah olmadığını ifade ederek, "Cumhuriyet Savcısı Mehmet Selim Kiraz’ın İstanbul Adliyesi’nde şehit edildiği terör saldırısında bazı görüntülerin yayınlanması doğru değildi. Bu görüntüleri yayınlayarak onlara prim vermemeliyiz" dedi.
Konuşmaların ardından ödül alan kişiler ile kurum ve kuruluşların temsilcilerine plaketleri verildi.
ULGAYAD tarafından, Yılın Bakanı Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, Yılın Valisi Uşak Valisi Serdar Yavuz, Yılın Büyük Büyükşehir Belediye Başkanı Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, Yılın Bürokratları Mehmet Atalay ve Ahmet Hacıoğlu, Yılın İlçe Belediye Başkanı Ortahisar İlçe Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç, Yılın Futbolcusu Onur Recep Kıvrak, Yılın Teknik Direktörü Ersun Yanal ödüle layık görüldü. Törene katılamayan Bakan Yıldız adına ödülü Türkiye Elektrik İletim AŞ (TEİAŞ) Trabzon Grup Müdürü Hasret Demirkaya aldı. Ödüle layık görülüp törene katılamayan diğer kişilerin ödülleri de temsilcilerine verildi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Gümrükçüoğlu Yılın Büyükşehir Belediye Başkanı Seçildi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN