Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Küçük, 7 Haziran Seçimlerinin Önemine Vurgu Yaptı

Giriş Tarihi: 4.4.2015 12:58 Güncelleme Tarihi: 6.4.2015 17:53
Küçük, 7 Haziran Seçimlerinin Önemine Vurgu Yaptı
Orman ve Su İşleri Bakanlığı eski Müsteşar Yardımcısı ve AK Parti Milletvekili Aday Adayı Dr. Mahir Küçük, ülkemizin AK Parti iktidarı ile yakaladığı istikrar ve yüksek kalkınma hızının devamı için 7 Haziran Milletvekili Genel Seçimlerinin çok önemli olduğu söyledi.
Tek gayelerinin millete hizmet olduğunu ifade eden Dr. Küçük, “Ülkemizin hızlı gelişme hamlesinin devamı için, çocuklarımız ve gelecek nesillerimizin bekası için, ağır sanayi hamlesi dahil, 500 Milyar Dolarlık ihracat hedefine ulaşmak için, artan beyin göçünün tekrar geriye dönüşünü sağlamak için halkımızın büyük teveccühü ve feraseti ile inşallah 7 Haziran akşamı iktidarımız, zaferlerine yeni bir zafer daha ekleyecektir. Başta Genel Başkanımız, Başbakanımız Sayın Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu olmak üzere parti teşkilatımızın ve siz değerli hemşehrilerimizin de uygun bulması halinde, 12 yıllık üst düzey bürokratik görevim esnasında edindiğim bilgi ve tecrübelerle, dünyada üretilen başarılı projeleri, bir an önce ülkemiz ve bölgemiz ihtiyaçlarına göre revize ederek geliştirmek ve şehrimizin sorunlarına çözüm bulmak en büyük hedefim olacaktır” dedi.
En büyük idealini de anlatan Küçük "Şehrimizin sorunlarının bilincinde olarak, Trabzonumuzu her alanda marka bir şehir olarak 2023’e hazırlarken, adına yakışır biçimde tarihi vizyonuna kavuşmuş, doğal kaynaklarını katma değerleri ile birlikte ekonomiye kazandırmış bu sayede işsizlik sorununu büyük ölçüde gidermiş, özellikle de alt yapısı ile modern bir şehir görünümüne kavuşmuş bir Trabzon en büyük idealimizdir. Şüphesiz doğru kararlar, belirlenen büyük hedefler ve projeler bizi başarıya götürecek en büyük adımlar olacaktır. Düşünmek, planlamak ve uygulamak, uygulamayı ısrarla takip etmek başarının ve dolayısıyla kalkınmanın en önemli unsurudur. İnşallah, birlik ve beraberlik içinde inançla, azimle ve kararlılıkla çalışarak başta siz değerli hemşehrilerimin hayır duaları ve desteği ile 6-0’lık tarihi bir zafer neticesinde Trabzon’umuzu hak ettiği yerlere ulaştıracağız” şeklinde konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Küçük, 7 Haziran Seçimlerinin Önemine Vurgu Yaptı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN