Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Mahir Küçük, 10 Yıllık Bürokratlık Tecrübesini Siyasette Halkın Temsilcisi Olarak Göstermek İstiyor

Giriş Tarihi: 6.4.2015 11:48 Güncelleme Tarihi: 6.4.2015 15:24
Mahir Küçük, 10 Yıllık Bürokratlık Tecrübesini Siyasette Halkın Temsilcisi Olarak Göstermek İstiyor
Orman ve Su İşleri Bakanlığı eski Müsteşar Yardımcısı ve AK Parti Milletvekili aday adayı Dr. Mahir Küçük, aday adaylığı yarışında sona gelindiğini ve milletvekili adaylarının yarın belli olacağını söyledi.
Birleşmiş Milletler Kalkınma Örgütü’nde halen çalışmalarını sürdüren Dr. Küçük, aldığı yurt içi ve dışı eğitimlerle ve ortaya koyduğu projelerle, 10 yılı aşkın üst düzey bürokratik tecrübesiyle şimdide siyasette halkın temsilcisi olarak ülkeye hizmet etmek istediğini belirtti. Ülkenin AK Parti Hükümetleri’nin başarılı yönetimiyle hızlı ve kesintisiz bir kalkınma sürecine girdiğini ifade eden Küçük, “Bu yükselişin devamının ilk şartı istikrar ve uygulanan siyasi, sosyal ve ekonomik politikalarının milliliğidir. Bunun için çok çalışılması ve bilinçli hareket edilmesi gerekir. Bu konuda yediden yetmişe her vatandaşına büyük görevler düşmektedir. Her fert yaptığı iş ve görevle alakalı olarak ülkem için ulvi bir görev yaptığı anlayışına erişmesi gerekir” dedi.
Milli eğitim ve öğretim politikalarıyla yarının yöneticileri olacak olan her vatan evladının bu minval üzerine yetiştirilmesi gerektiğini, bu nesilleri yetiştirmede başta anneler olmak üzere eğitimcilere büyük görevler düştüğünü belirten Küçük, “Çalışılmadan bilim ve teknolojiye erişmek mümkün değil. Yetişen genç beyinlerimizin ülke içinde işlendirilmesi gerekmektedir. Bunun içinde genç beyinlerin bu konuda çokça teşvik edilmesi ve cesaretlendirilmesi gerekir. Temel amacımız, ülkenin gelişmişlik seviyesinin arttırılması, insanımıza hak ettiği daha sağlıklı, huzurlu ve mutlu yaşanabilir bir Türkiye kurmak” diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Mahir Küçük, 10 Yıllık Bürokratlık Tecrübesini Siyasette Halkın Temsilcisi Olarak Göstermek İstiyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN