Türkiye'nin en iyi haber sitesi

’da Uzun Telekom Hizmete Girdi

Giriş Tarihi: 3.6.2015 18:18 Güncelleme Tarihi: 4.6.2015 01:01
’da Uzun Telekom’un açılışı, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu’nun katılımıyla gerçekleştirildi.
Açılışa Soylu’nun yanı sıra, AK Parti Trabzon Milletvekili adayı Muhammet Balta, Türk Telekom Bölge Müdürü İsa Ömür, AK Parti İl Başkanı Haydar Revi, belediye başkanları, siyasi parti temsilcileri, daire amirleri, işadamları ve kalabalık bir davetli grubu katıldı.
Kahramanmaraş Caddesi’nde açılan Uzun Telekom’un sahibi Ahmet Uzun’un hoş geldiniz konuşmasının ardından AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu konuşma yaptı. Soylu, “Öncelikle çok güzel bir müessesenin açılışını yapıyoruz. Aslında yeni bir dünyanın en önemli işlerinden birisinin açılışını yapıyoruz. Bu işyerinin açılması demek eğer bir ülkede istikrar varsa, huzur varsa, gelecek görüyorsalar işadamları adımlarını atarlar. Sadece Türkiyeli işadamları değil. Dünyanın yatırım yaptığı bir ülke haline geldik. Türkiye’nin ticaretine güvenen yabancılar, Türkiye ekonomisinin sağlamlığına güvenen yabancılar gelip burada yatırım yapıyorlar. Türkiye’de bugün 237 ülkeye ihracat yapan bir ülke haline geldik. Bugün bambaşka bir noktadayız. Bu işyerimizde 13 kişi çalışacak. Allah’a çok şükürler olsun. Burada 13 aile ekmek kazanacak. Çok güzel bir mağaza olmuş, caddemize de çok güzel yakışmış, Trabzon’umuza da çok yakışmış. Allah hayırlı kazançlar nasip eylesin” dedi.
Soylu, konuşmasının sonunda mağaza sahibi Ahmet Uzun’dan her yıl elde ettiği gelirden en az üç öğrenciye burs vermesinin sözünü aldı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Trabzon’da Uzun Telekom Hizmete Girdi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN