Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Bakan Eroğlu ’a Ve Gümüşhane’ye Geliyor

Giriş Tarihi: 1.10.2015 15:48 Güncelleme Tarihi: 1.10.2015 15:58
Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, bir dizi ziyaret ve incelemeler için yarın ’a ve Gümüşhane’ye geliyor.
Ziyaretle ilgili açıklama yapan AK Parti Trabzon İl Başkanı Haydar Revi, Bakan Eroğlu’nun bu gelişinde Trabzon için önemli projelerin müjdesini de getireceğini ifade etti. Revi, “Sayın Bakanımız Veysel Eroğlu yarın sabah Trabzon’umuza teşrif edecekler. Sayın Bakanımız, Valilik ziyaretinde Trabzon’umuzu yakından ilgilendiren bazı sürpriz ve müjdeleri de basına ve kamuoyuna açıklayacaklar” dedi.
Trabzon programında valilik ziyaretinden sonra Hamamizade Kültür Merkezi’nde muhtarlarla yapılacak bir toplantıya da katılacak olan Orman ve Su İşleri bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu’nun, burada da Trabzon’daki su ve orman konularındaki proje ve yatırım çalışmalarıyla ilgili bilgi vermesi bekleniyor. Muhtarların sorunlarını da dinleyecek olan Bakan Eroğlu’nun daha sonra Trabzon Büyükşehir Belediyesi’ne geçeceği belirtildi.
SERA GÖLÜ TABİAT PARKI’NI ZİYARET EDECEK
AK Parti Trabzon İl Başkanı Haydar Revi, Bakan Eroğlu’nun Trabzon Büyükşehir Belediyesi Başkanı Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu’nu ziyaretinin ardından Akçaabat Yıldızlı Mahallesinde bulunan Sera Gölü Tabiat Parkına giderek incelemelerde bulunacağını belirterek, “Bilindiği üzere Sera Gölü Tabiat Parkının turizme kazandırılması için bu yılbaşından beri peyzaj ve mimari uygulama proje çalışmaları devam ediyor. Sayın Bakanımızın Trabzon’a gelişi, şehrimiz adına müjdelerin de habercisidir” diye konuştu.
Öte yandan Bakan Veysel Eroğlu Trabzon ziyaretinin ardından Gümüşhane’ye geçerek 2 gün bu ilde incelemelerde bulunacak.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Bakan Eroğlu Trabzon’a Ve Gümüşhane’ye Geliyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN