’de Dyned Toplantısı

Giriş Tarihi: 20.2.2015 10:58
Tunceli’de Dyned Toplantısı
’de, Milli Eğitim Bakanlığı tarafından başlatılan DynEd İngilizce eğitim programı tanıtım toplantısı yapıldı.
Munzur Ortaokulu toplantı salonunda düzenlenen toplantıya, DynEd İl Koordinatörü Şube Müdürü Metin Batur, Munzur Ortaokulu Bilişim Teknolojileri öğretmeni Özlem Dokumacı, merkez ilkokul, ortaokul ve lise müdür yardımcıları, bilişim teknoloji öğretmenleri ile İngilizce öğretmenleri katıldı. Toplantıda konuşan DynEd İl Koordinatörü Şube Müdürü Metin Batur, Tunceli’de eğitim öğretim kalitesini artırarak, daha üst seviyelere çıkarmak amacıyla çalışmalarını sürdürdüklerini, bu çalışmalar kapsamında DynEd yabancı dil öğretimi ile ilgili toplantıyı gerçekleştirdiklerini söyledi. Milli Eğitim Bakanlığı’nın hem yabancı dil öğretim programları noktasında hem de yabancı dil öğretim uygulamaları kapsamında çok ciddi çalışmalar yaptığını belirten Batur, bu çalışmalar kapsamında 2014-2015 eğitim öğretim yılı boyunca il, ilçe, okul, sınıf ve öğrenci düzeyinde yapılacak çalışmaların planlamasının yapıldığını dile getirdi.
Batur’un konuşmasının ardından Munzur Ortaokulu Bilişim Teknolojileri öğretmeni Özlem Dokumacı tarafından İl Milli Eğitim Müdürlüğü, okul müdürlükleri, öğretmenler ve öğrencilerin yapacakları çalışmalar konusunda bir sunum gerçekleştirildi.
Toplantının sonunda, Tunceli’de 2014-2015 eğitim öğretim yılı boyunca DynEd yabancı dil öğretimi çalışmaları ile ilgili olarak gerekli çalışmaların yapılması, bu amaçla, öğretmen, öğrenci, sınıf, okul, il düzeyinde her türlü tedbirin alınması, yapılacak çalışmaların il, ilçe milli eğitim müdürlüğü yöneticileri, maarif müfettişleri ve okul yöneticileri tarafından titizlikle takip edilmesi kararlaştırıldı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Tunceli’de Dyned Toplantısı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN