Mert Vidinli'nin favori 5'i

Günaydın yazarı, 'trend avcısı' Mert Vidinli'nin tatil listesinde Londra da Paris de New York da var. Ama listesinin birinci sırası Fethiye'deki Pastoral Vadi...

Giriş Tarihi: 12.11.2014
Mert Vidinli'nin favori 5'i
1- Pastoral Vadi
Fethiye'deki çam ormanlarıyla çevrili vadinin ortasındaki çiftliğe kafasını dinlemek istediğinde gidiyor. Organik tarım, ekolojik yaşam ve tatili birleştiren çiftiliğe gittiğinde ilk işi telefonunu kapatmak ve kendini doğanın kollarına bırakmak oluyor.

2- Londra
Alışveriş konusunda favori adresi. Yeni restoran ve bar keşfi için de İngiltere'nin başkentini tercih ediyor. En son seyahatinde üyelik sistemiyle müşterilerini kabul eden gece kulüplerinde vakit geçirmiş. Favorisi ise Loulou's olmuş.

3- New York
Vidinli'nin kafasını dinlemek için gittiği yerlerden biri de New York. Şehirde bol bol yürüyüş yapıyor. Lezzet avına çıkıyor. Sokakta insanlarla konuşmaktan zevk alıyor.

4- Paris
Modanın başkentine doğal olarak modayla iç içe olmak için gidiyor. Moda haftalarını ve bu haftalarda düzenlenen partileri kaçırmıyor. Trendsetter'larla, moda yazarlarıyla, blogger'larla tanışıp keyifli vakti geçiriyor.

5- Miami
New York'a gittiğinde mutlaka Miami'ye de uğruyor. Paltodan, kalın kazaklardan sıkıldığında Miami'ye gidip şortunu üzerine geçiriyor. Miami'nin yedi gün 24 saat süren eğlencesi de vazgeçilmezleri arasında.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Mert Vidinli'nin favori 5'i
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN