Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Bambaşka bir dünyaya pencere açıyor

Turizm sektörünün temsilcileri Tatil SABAH'ın birinci yıldönümünü coşkuyla kutluyor. Ortak fikir, Tatil SABAH'ın vizyonu, deneyimi ve nitelikli yazılarıyla turizm sektörüne yön verdiği...

Giriş Tarihi: 21.1.2015
Bambaşka bir dünyaya pencere açıyor
ETS TUR

Mehmet Ersoy (Yönetim Kurulu Başkanı)

Turizm, gelişime açık bir sektör. Yerli ve yabancı tatilciler artık ne istediğini çok iyi biliyor. Bu da sektörün hizmet kalitesinin günden güne artmasına vesile oluyor. SABAH gazetesi Tatil eki bu kapsamda, turizm sektörü için bu misyonu başarıyla yerine getiren bir mecra oldu son bir yıldır. Yayın, turizmcilerin ürünlerini detaylıca anlatabileceği ve tüketicinin beklentilerine cevap verebileceği bir alan yaratırken, tatilcilerin bilinçlenmesine de ciddi bir katkı sağladı. Bu vesileyle birlikte turizme daha nice katkılar sağlayacağımıza inandığımız SABAH Tatil ekinin birinci yılını kutluyoruz.

JOLLY TOUR


Figen Erkan (Genel Müdür)

Tatil, insanların hayatının vazgeçilmez bir parçası. Tatil SABAH, seyahate çıkacak olanlar için bambaşka bir dünyaya pencere açıyor. Tatilcileri bilgilendiriyor, öğretiyor. Seyahate dair birçok şeyi Tatil SABAH ekinde bulabiliyor tatilciler. Ve bu nedenle de tatile gitmeden önce bakılacak adreslerden biri de bu ek oluyor. Sabah gazetesinin 25 yıllık partneri olarak birinci yaşını kutlayan Tatil SABAH'ı tebrik ediyorum.

PRONTOTOUR


Ali Onaran (Başkan)

Türkiye'nin köklü gazetelerinden SABAH'ın seyahat hakkında keyifli bir ek çıkarıyor olmasının halkın tatil sevgisini artırıcı bir etken yarattığını düşünüyorum. Hem yurtiçinde hem yurtdışında bilgilendirici, özendirici bir rol oynayan Tatil SABAH'ın 10. yılını da birlikte kutlamak dileklerimle...

GOLDEN BAY TOUR


Zafer Alten (Genel Müdür)

Tatil eki özellikle ilk etapta seyahate gitmeyi planlayan misafirlerin tercih ettiği bir ek olarak algılanıyor. Fakat seyahat eki aynı zamanda sektördeki tüm kişiler tarafından da yakından takip ediliyor. SABAH gazetesinin tatil eki yayımlama kararı biraz gecikmiş olsa da piyasada olumlu karşılandığını düşünüyorum. Türkiye'de turizm sektörünün nerdeyse tamamı tanıtımlarında medya faktörünü hâlâ ön sıralarda bulunduruyor. 2015'te herkesin dileği özellikle geçen seneden daha iyi bir seneyi yakalamak. Umarım tüm sektör için bu dileğimiz yerine gelir. Bu vesileyle de SABAH gazetesi Tatil ekinin birinci yaşını kutlarım...

VIP TURİZM


Ceylan Pirinçcioğlu (Yönetim Kurulu Başkanı)

Türkiye'nin en çok okunan gazetelerinden SABAH gazetesinin Tatil ekinin birinci yıldönümünü önce bir seyahatsever, sonra 47 yıllık bir seyahat acentesi ve tur operatörü başkanı olarak en içten dileklerimle kutlarım. İnsanın temel ihtiyacı olan tatili özendirmek için yapılan çalışmaların insana bir yatırım olduğunu düşünüyorum. SABAH ekibi bu konuda gösterdiği özen ile konuları incelikle ele alarak doğru seçenekleri okuyucuya sunan bir çalışma yapıyor ve bu ekle de beğeni topluyor. Yayının ülkemizde ve dünyada huzur ve barış ortamı içinde daha da yeşereceğine inanıyor, nice yıllar sürmesini diliyorum. Türkiye'de turizmin gelişmesi için yapılan çalışmalar arasında yayıncılığın büyük önemi var. Birçok dergi Türkiye için özel sayılar yapıyor, benim bir zamanlar özendiğim ekler Türkiye'yi baş sayfadan sık sık veriyor. Benzeri şekilde tatil eklerinin ülkemizde de yayımlanmasının önemini hep vurgulamıştım. SABAH gazetesinin de bu şekilde bir çalışma yaparak bunu sürdürülür kılması bizler için çok sevindirici. Bu çalışmaların yaygınlaşmasını arzu ediyorum.

LOUIS HELENIC CRUISES


Özgü Alnıtemiz (Direktör)

SABAH gazetesi özellikle çıkarmış olduğu Tatil eki ile turizmcilerin keyifle hazırlamış olduğu programları tüketicilerle buluşturmanın en güvenli yollarından bir tanesi haline geldi. Bu ek sadece bir satış ve pazarlama mecrasından ziyade aynı zamanda bir eğitim ve kültür aracı. Tatil SABAH misafirlerimize en etkili ulaşım, bilgilendirme ve eğitim araçlarımızdan bir tanesi olmaya devam edecek.

MNG TURİZM


Oğuz Terzi (Genel Müdür)

SABAH Gazetesi Tatil eki, sektörde önemli bir boşluğu doldurmuştur. Yayınlandığı tarihten bu yana işbirliğimizin devam ettiği Tatil SABAH'ın ufku, vizyonu ve deneyimiyle turizm sektörüne bir yön verdiğine inanıyorum. Yayın çizgisini güven ve kalite üzerine oluşturan tüm ekibinizin birinci yılını kutlar, emeği geçen herkesin başarılarının devamını dilerim.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Bambaşka bir dünyaya pencere açıyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN