Özel jetle tatil kazandırdı!

Etstur'un, Erken Rezervasyon dönemi boyunca sürecek Instagram fotoğraf yarışması Tatil Yağmuru'nda, ocak ayı kazananları açıklandı. Artan ödül sayısıyla şubat ayında 3. dönemine giren yarışmaya gösterilen ilgi katlanarak büyüyor

Giriş Tarihi: 18.2.2015
Özel jetle tatil kazandırdı!
Etstur'un Instagram fotoğraf yarışması Tatil Yağmuru'nda ocak ayı ödülleri sahiplerini buldu. 10 Şubat Salı günü Rixos Pera İstanbul'da düzenlenen törende jürinin seçtiği ilk üç karenin sahiplerine ödülleri takdim edildi. Yarışmanın ocak ayı birincisi Pınar Öztürk, yurt içinde 5 yıldızlı bir otelde 7 gece çift kişilik konaklamanın yanı sıra özel jet ve helikopter ile transfer kazandı. Ayrıca business class uçak biletleri dahil olmak üzere çift kişilik Cruise ile Yunan Adaları turu ve çift kişilik 7 gece konaklamalı Kıbrıs tatili ile üç ayrı tatilin sahibi oldu. Ocak ayı ikincisi Altuğ Galip, yurt içinde 5 yıldızlı otelde 7 gece çift kişilik konaklama ve business class uçak biletleri kazandı. Ocak ayı üçüncüsü Olcay Yakar ise Kıbrıs'ta 7 gece çift kişilik konaklama ve business class uçak biletlerinin sahibi oldu.

1.PINAR ÖZTÜRK
Evli ve bir çocuk annesi olan Pınar Öztürk, iletişim fakültesi mezunu ve şu sıralar ticaretle uğraşıyor. "Seyahat için çalışıyoruz" diyen Öztürk, seyahatlerini eşi ve dokuz yaşındaki oğlu Can ile gerçekleştiriyor. Hafta sonları kamp yapmaktan hoşlanan aile, bir hafta sonu gerçekleştirdikleri gezide, drone (insansız hava aracı) kullanarak çektikleri fotoğrafla birincilik ödülünü kazandı.

2. ALTUĞ GALİP
1975 yılında Londra'da doğan Altuğ Galip, ilk ve orta öğrenimini Kıbrıs'ta gördü. Üniversite eğitimini ODTÜ İşletme Bölümü'nde tamamlayan Galip, 20 sene tekstil sektöründe çalıştı. Kariyerindeki değişiklikle son üç senedir sosyal medya alanında çalışan Altuğ Galip, dört ayrı ülkenin vatandaşı. Yarışmacı, seyahat etmenin ve gezdiği yerleri fotoğraflamanın en büyük tutkusu olduğunu belirtiyor.

3. OLCAY YAKAR
1980 doğumlu ve dört yıllık evli olan Olcay Yakar, yakın zamanda babalık heyecanını tattı. Tekstil ile uğraşan Yakar, iş gereği sık sık seyahate çıktığını belirtiyor. Yarışmacı, Endonezya'ya ithalat için gittiği sırada cep telefonu ile çektiği fotoğrafla üçüncülük ödülünün sahibi oldu.

SAFFET EMRE TONGUÇ İLE PERA TURU
İstanbul dışından gelen kazananlar, Etstur'un misafiri olarak İstanbul'da ağırlandı. Talihliler, Saffet Emre Tonguç rehberliğinde gerçekleşen Pera turu ile İstiklal Caddesi'nden başlayarak İstanbul'un zengin tarihi ve medeniyetine ışık tutan mekanlarını keşfetme şansını yakaladı. Keyifli geçen tur sonrası Rixos Pera İstanbul'da verilen akşam yemeğinde bir araya gelen talihliler muhteşem ödüller ve hoş hatıralarla evlerine döndü.

KAZANANLARI UZMAN JÜRİ BELİRLEDİ
Seyahat yazarı ve rehber Saffet Emre Tonguç, fotoğraf sanatçısı Mustafa Seven, yayın yönetmeni Şengül Balıksırtı ve Etstur Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Albaş'ın yer aldığı jüri, yarışmada 2. dönemin başladığı 1 Ocak'tan itibaren paylaşılan fotoğrafları günlük olarak ön elemeden geçirdi. Yarışmanın son gününde ay boyunca ön elemeden geçen fotoğraflar son elemeye kaldı. 4 Şubat'ta jüri üyeleri bir araya gelerek puanlama sistemiyle ilk 3'ü belirledi. Nisan sonuna kadar her ay tekrarlanacak yarışmada jüri üyeleri seyahat ve tatil temasını en etkili biçimde yansıtan fotoğrafların sahiplerini ödüllendirmeye devam edecek. 3. dönemde 30 çifte Rixos Otelleri'nde tatil kazandıracak yarışma yenilikleriyle daha uzun süre gündemde kalacağının sinyallerini veriyor.


BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Özel jetle tatil kazandırdı!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN