12 ay 12 rota 12 kare

Ünlü fotoğrafçı Mustafa Seven, geçen yıl dünyanın en güzel şehirlerine gidip yepyeni manzaralar keşfetti. İşte 12 ay boyunca 12 ayrı seyahatinde çektiği birbirinden güzel 12 kare

Giriş Tarihi: 3.1.2016
12 ay 12 rota 12 kare
Mustafa Seven, son dönemde ismini çok sık duyduğumuz bir fotoğrafçı. Dünyayı geziyor, gittiği yerlerde hayatla bağ kuruyor. Los Angeles, Paris, Viyana, Milano, Sochi... Bugüne kadar dünyanın etrafını üç kez gezecek kadar kilometre yapmış. 2015'te de çok sayıda yer gezen Seven, gittiği yerlerde çektiği birbirinden güzel kareler arasından Tatil SABAH için 12 tane seçti.

OCAK


IĞDIR: Aslında yemyeşil doğasıyla büyüleyen bir şehir Iğdır. Ama kış geldiğinde her yeri beyaz örtü kaplıyor. Don olaylarına da sık rastlanıyor.

ŞUBAT

GALATA KÖPRÜSÜ/İSTANBUL: Kar yağınca İstanbul'un güzelliği de katlanıyor. Balık tutkunlarını soğuk hava bile durduramıyor.

MART

TOPHANE/ İSTANBUL: İstanbul, dünyanın en romantik şehirleri sıralamasında ilk beşe girer. Hele bir de yağmur yağıyorsa...

NİSAN

GANA: Batı Afrika'da yer alan Gana, zengin altın madenlerine sahip. Aynı zamanda dünyanın en fazla kakao üreten ülkesi.

MAYIS

ST. PETERSBURG: Rusya'nın Avrupa'ya açılan kapısı. Kanalların kuşattığı şehir Baltık Denizi'nin kıyısında yer alıyor.

HAZİRAN

Antalya: Akdeniz'in incisi Antalya, uçsuz bucaksız kumsalları, masmavi denizi ve güneşiyle tam bir tatil rotası. Şehir geçmişi ve doğal güzellikleriyle de büyülüyor.

TEMMUZ

NEW YORK: Nam-ı diğer Büyük Elma. Hiç uyumayan şehirde her milletten insan yaşıyor. Şehirde 170 farklı dil konuşuluyor.

AĞUSTOS

ÇEŞME: Yaz gelince İzmir'in Çeşme ilçesinin sahilleri dolup taşıyor. Çeşme, soğuk ama pırıl pırıl bir denize sahip.

EYLÜL

VOLENDAM: Amsterdam'a çok yakın bir mesafede bulunan Volendam, yol boyunca sıralanan sağlı sollu evleriyle ünlü bir sahil kasabası.

EKİM

SAKARYA: Özellikle sonbahar aylarında haftasonu kaçamaklarının ilk akla gelen adreslerinden biri de Sakarya.

KASIM

PRAG: Çek Cumhuriyeti'nin başkenti ve en büyük şehri sonbahar gelip ağaçlar yapraklarını döktüğü zaman etkileyici görüntülere ev sahipliği yapıyor.

ARALIK

FRANSA: Avrupa'da kış sporlarının kalbi Fransız Alpleri. Kayak, snowboard yapabilir, grup halinde yürüyüş ve tırmanış gerçekleştirebilirsiniz.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
12 ay 12 rota 12 kare
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN