Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Bu yaz sınırsızca tak takıştır

Neredeyse birer erkek çocuğu gibi göründüğümüz, cinsiyetsiz bir havaya büründüğümüz günlerin sonuna geldik. Bu yaz olabildiğince iddialı, feminen ve hoş görüneceğiniz bir döneme adım atıyoruz. Bu yaz ne yaparsanız yapın dolabınıza iddialı birkaç aksesuvar katın!

Giriş Tarihi: 26.6.2016
Bu yaz sınırsızca tak takıştır
Son birkaç yıldır kadınlar resmen kadın gibi görünmemek için ellerinden geleni yaptı. Dümdüz cinsiyetsiz kıyafetler, maskülen öğeler, spor giysileri içinde kimliğimizi görüntümüzü kaybettik. Oysa bu ilkbahar-yaz sezonuyla tekrar hem görüntümüzü hem de ruhumuzu daha da yumuşak, duygusal ve feminen yapmanın tam zamanı...

ÜST ÜSTE TAKIN TAKIŞTIRIN
Bunun için gerekli olan her detayı tasarımcılar en ince ayrıntılarına kadar kullanıyor. Omuz dekolteli, bol fırfır ve püskül detaylı, dantel ve taşlarla işlenmiş, capcanlı renklere bürünmüş kıyafetler arasında zaten bizlerin de kendimizi daha farklı hissetmememiz mümkün değil. Bu durumda yapmamız gereken tüm görüntümüzü daha da sofistike bir hale getirmek için aksesuvarlardan yararlanmak. Bu yaz geçen birçok yaza inat en şatafatlı, en kalabalık, en renkli, en büyük ve en görkemli ne varsa takıp takıştırmanın zamanı. Üst üste görkemli bilezikler, iddialı dev küpeler, saç bantları, görkemli kolyeler sizi daha da çekici yapmak için tasarlandı. Bu kadar sönük ve ruhsuz geçen birkaç yılın ardından da kadınların kendilerini yeniden kadın gibi hissetmeleri için bu abartılı görüntülere resmen ihtiyaç vardı. Şu an tam da cesur olmanın ve tarzınızı ortaya koymanın zamanı... Çünkü aksesuvarlarınızı ne kadar üst üste takarsanız takın kesinlikle hataya düşmeniz imkansız!
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Bu yaz sınırsızca tak takıştır
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN