Sema ’ün favori 5’i

Oyuncu Sema , oksijen deposu Kaz Dağları’ndan melekler şehri Los Angeles’a yıl boyunca farklı yerlere giderek enerji topluyor

Giriş Tarihi: 26.6.2016
Sema Öztürk’ün favori 5’i
Doğanın kalbinde, tertemiz havada geçirilen tatiller tam ona göre. Oyuncu Sema yurtiçi tatillerinde sakinlik ararken yurtdışı tatillerini daha hareketli geçiriyor. Los Angeles seyahatlerinde ise oyunculuğunu geliştirmek için özel programlara katılıyor. Öztürk, en sevdiği beş seyahat rotasını anlattı.

Kaz Dağları
Çanakkale ve Balıkesir arasında yer alan Kaz Dağları'na her gittiğinde kendini yenilenmiş hissediyor. Yılda en az iki kere gidiyor. Bol oksijen ve yeşillik oyuncunun hem ruhunu hem de bedenini besliyor, yeniliyor.

Los Angeles
Los Angeles'ta kendini evinde gibi hissediyor. Orada yaşayan arkadaşlarının olması, sinema sektörü ve oyuncular için önemli bir şehir olması burayı çekici kılıyor. Öztürk, "Los Angeles hem sayfiye yeri gibi, hem de şehir havasında. San Diago'ya yakın olmasını da seviyorum. Favori yerlerim Balboa Adası, Newport Beach, Manhattan Beach, Third Street, Rodeo Drive ve Sunset Bulvarı. Ayrıca şehirdeki oyunculukla ilgili çalışmalar ve workshop'lar da beni cezbediyor" diyor.

Karadeniz
Karadeniz bölgesinde Trabzon, Rize ve Sinop en sevdiği yerler. Anne ve babasının memleketi olması nedeniyle kalbinde Karadeniz'in özel bir yeri var. Bölgenin yemyeşil, halkının da doğal ve samimi olmasını çok seviyor.

New York
'u kim sevmiyor ki? Hızlı akan bir hayat, sürekli üreten ve yenilenen bir şehir. Restoranlarında yemek yemek, Central Park'ta. 5. Cadde'de dolaşmak, büyük büyük gökdelenlerin arasında gezmek ve Soho'da vakit geçirmek . New York'ta kendini dünyanın tam merkezinde gibi hissediyor.

Bodrum
Güneş, deniz, dinlenme ve eğlence için ise Bodrum'u tercih ediyor. Yalıkavak yılların alışkanlığından olsa gerek tatil için ilk tercihi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Sema Öztürk’ün favori 5’i
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN