Uzaklara gidiyoruz

Kenya’dan Peru’ya, Şili’den Hindistan’a... Uzun tatili egzotik ülkelere ve uzak destinasyonlara gitme hayali kuranlar için iyi bir fırsat sunuyor

Giriş Tarihi: 21.8.2016
Uzaklara gidiyoruz
VIP , tatili için seyahatseverlere klasikleşen 7 Kıta turlarının yanı sıra Avrupa başkentleri ile uzak ve egzotik destinasyonları içeren farklı alternatifler sunuyor. VIP Turizm'in en çok ilgi gören turları şöyle sıralanıyor: Uzak ülkeleri kapsayanlar arasında en çok ilgi gören turlar Vietnam ve Kamboçya: "Uçsuz bucaksız pirinç tarlaları, binlerce yıllık kültürü ve bu kültürün zengin ve görkemli tarihi kalıntılarıyla 'Gülümseyen insanların ülkesi' keşfetmeyi seven ve farklı kültürleri tanımaktan zevk duyan seyahatseverlerin birinci tercihi oldu." Afrika da tercihler arasında ilk sıralarda yer alıyor: "Üzerinde hiç kaybolmayan gökkuşağı ile dünyanın yedi harikasından biri olan Victoria Şelaleri son yılların en trend destinasyonlarından. Ayrıca Tanzanya'da safari ile başlayıp Zanzibar'da kilometrelerce uzanan bakir sahilleri ve masmavi sularında rahatlayarak bitireceğimiz turumuz da en çok rağbet gören programlarından." Egzotik seyahat dendiğinde akla ilk gelen adres yine Maldivler. Latin Amerika'da da Küba tartışmasız liste başı. Güney Amerika da kontenjanların hızla dolduğu turlardan. Yakın destinasyonlar arasında en çok ilgiyi gören rotalar ise Marsilya ve Nice, Lizbon, Barselona, Paris ve Endülüs.

Her zevke göre turlar var
VIP Turizm Yönetim Kurulu Başkanı Ceylan Pirinçcioğlu sorularımızı yanıtladı
- Kurban Bayramı tatili dokuz güne çıktı. Bu dönemde öne çıkan destinasyonlardan bahsedebilir misiniz?
- Yaz dönemi sonrası Bayramı'nda misafirlerimizi egzotik noktalara götürerek yeni döneme tam motive olacakları seyahat noktaları sunuyoruz. Bunlardan bazıları şöyle: Kenya ve Güney Afrika'da safari, Maharajalar diyarı Hindistan ve Nepal, Küba, samba ve tango diyarı Brezilya- Arjantin, İnka medeniyetleriyle Peru ve Güney Amerika'nın Avrupalı'sı Şili, Karayipler'deki yeni destinasyonumuz St. Martin ve St. Barth... Avrupa'da birçok kente de turlarımız var. Bavul toplayıp boşaltmadan, her gün başka bir limanda uyanmak isteyen misafirlerimizin ise cruise programlarımıza yoğun ilgi gösteriyor. Dünyanın en büyük gemileri ile gerçekleştirilen Miami ve Karayip turları en fazla ilgi duyulan destinasyonlar arasında. Akdeniz'de önce uçakla İtalya ve İspanya'ya uçup oradan gemiye binilen turlar veya vizesiz Ege gemi turlarımız da en fazla talep gören programlarımız arasında.
- Bayram tatilinde tematik turlar yoğun talep görüyor mu?
- Kurban Bayramı için bir seri tematik program sunuyoruz. Anadolu ve Ege'de gurme-kültür programlarımız misafirlerimizi ülkemizin ilgi çekici tarihi bölgelerine götüren ve yerel lezzetleri tadabilmelerini sağlayan özel bir program. Ankara'dan başlayıp Edirne'ye, İstanbul'dan Orta Anadolu'ya, Karadeniz'e ve konforlu guletlerle Ege sahillerimiz ve Yunan adalarında değişik parkurlara lezzeti ve keyfi yakalamak isteyenler için sunduğumuz tematik turlarımızı gösterilecek ilgiye göre devam ettireceğiz.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Uzaklara gidiyoruz
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN