Rüyaları süsleyen süitler

Lüks, pahalı, özel, ayrıcalıklı... nın en özel süitlerinde kısa bir tura ne dersiniz?

Giriş Tarihi: 9.10.2016
Rüyaları süsleyen süitler
Royal Penthouse, Hotel President Wilson (Cenevre)
Gizliliğe önem verenlerin tercihi 1672 metrekarelik süitte 12 yatak odası, özel toplantı odası ve özel asansör var. Özel şef, kurşun geçirmeyen camlar, panik odası, zırhla kaplı kapı ve helikopter pisti de süitin özellikleri... Geceliği 59 bin dolar.

Delana Hilltop Estate, (Fiji, Laucala Adası)
Laucala Adası'ndaki süit, Nawi Dağı manzaralı. Beyaz kumlu plaj, Hindistan cevizi ağaçları ve yağmur ormanları hemen yanıbaşında. 55 bin dolarlık süitin muhteşem bir bahçesi var.

Presidential Suite, St. Regis New York (New York)
Geceliği 35 bin dolar olan süitte klasik ve çağdaş mobilyalar bir arada kullanılmış. Süitin geniş bir antresi, yemek odası, salonu, kütüphanesi ve geniş balkonları bulunuyor. Yerden tavana kadar uzanan pencereleri Central Park ve Beşinci Cadde manzaralı. Süitte kalan misafirlere özel uşak ve Bentley araba tahsis ediliyor.

The Apartment, Hotel Connaught (Londra)
Eflatun rengin hakim olduğu süit uzun koridorları ve yüksek tavanıyla dikkat çekiyor. Doğal ışıkla aydınlanan süitte ev atmosferi hakim. Geceliği 24 bin dolar olan The Apartment, Mayfair bölgesine yakın olmasıyla da tercih ediliyor.

Penthouse Suite, Grand Hyatt Cannes (Fransa, Cannes)
Cannes Film Festivali sırasında Hollywood ünlüleri 1670 metrekarelik bu süitte partiliyor. Süit, Croisette Bulvarı'nı, otelin özel plajını ve koyu görüyor. Geceliği 41 bin dolar olan süitte dört büyük yatak odası, iki salon ve iki yemek odası bulunuyor.

1114 metrekare
Tibet'teki St. Regis Lhasa otelinin spasının kapladığı alan. nın en lüks spa merkezlerinden biri olan The Iridium Spa'da geleneksel masajlar uygulanıyor. Meditasyon bahçesi de bulunan merkez, deniz seviyesinden 3657 metre yükseklikte yer alıyor.

Havalimanı modası
Günümüzde herkes sosyal medyada en havalı fotoğraflarını paylaşıyor. Bunların arasında da havalimanlarında çekilmiş fotoğraflar başı çekiyor. Özellikle gençler konum belirterek sürekli seyahat ettiklerini takipçilerine duyuruyor.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Rüyaları süsleyen süitler
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN