YYÜ’den Işıkpınar İlköğretim Okulu’na Ziyaret

Giriş Tarihi: 27.5.2015 09:58 Güncelleme Tarihi: 27.5.2015 09:58
YYÜ’den Işıkpınar İlköğretim Okulu’na Ziyaret
Yüzüncü Yıl Üniversitesi (YYÜ) Rektörü Peyami Battal ve Gürpınar Kaymakamı Metin Yılmaz, Işıkpınar İlköğretim Okulu’nu ziyaret ederek öğretmenlerle bir araya geldi.
Işıkpınar İlköğretim Okulu öğretmenlerinden oluşan bir grup, daha önceden Rektör Prof. Dr. Peyami Battal’ı makamına ziyaret ederek öğrenciler için kırtasiye yardımında bulunarak okullarına davet etmişlerdi. Davetlerini kırmayan Rektör Battal, Van merkeze 55 kilometre uzaklıkta bulunan Işıkpınar İlköğretim Okulu’na Gürpınar İlçe Kaymakamı Yılmaz ve Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Murat Demirel ile birlikte gitti.
Okul Müdürü İhsan Can ve okul öğretmenleri tarafından karşılanan heyet, burada bir süre öğretmenlerle sohbet etti. YYÜ Rektörü Prof. Dr. Peyami Battal, öğretmenlerin göstermiş olduğu özverili çalışmalar için kendilerine teşekkür ederek, “Eğitimde en önemli unsur aidiyet duygusudur. Beni ziyaret eden öğretmen arkadaşlarda da bunları gördüm. Bu duygu ile köyde vermiş olduğunuz hizmetlerden ötürü sizleri tebrik ediyorum. Bizimde bu hassasiyetinize cevap vermemiz gerekiyordu. İnşallah bundan sonrada bu ilişkilerimiz devam eder. Göstermiş olduğunuz bu hassasiyet beni duygulandırdı” dedi.
Ziyarette üniversiteden getirilen kırtasiye malzemeleri okula teslim edilirken, öğrencilerin hazırlamış olduğu mini tiyatro gösterimi seyredildi. Battal ve beraberindekiler, toplu fotoğraf çekiminin andından okuldan ayrıldılar.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
YYÜ’den Işıkpınar İlköğretim Okulu’na Ziyaret
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN