Gençlik Hizmetleri Ve Spor İl Müdürlüğü Personeli İftarda Bir Araya Geldi

Giriş Tarihi: 10.7.2015 15:18 Güncelleme Tarihi: 10.7.2015 16:30
Gençlik Hizmetleri Ve Spor İl Müdürlüğü Personeli İftarda Bir Araya Geldi
Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü personeli ve aileleri iftar yemeğinde bir araya geldi.
Van Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü personeli ve aileleri, önceki gün Gevaş Doğa Kampı’nda birlik, beraberlik ve paylaşım duygularının en üst seviyeye çıktığı Ramazan ayında iftarda buluştu.
Manevi duyguların yoğun yaşandığı iftar sonrası bir konuşma yapan Van Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Nevzat İnanç; Ramazan ayının kazanımları, ruhi arınma, ibadet zevki, ahlaki duyarlılık, yardımlaşma, paylaşma ve kardeşlik bilinci üzerine bir konuşma yaptı. Kurum personelleri ile yapılan iftarın şimdiye kadar ki katıldığı en güzel ve en anlamlı iftar programlarından biri olduğunu ifade eden İnanç, iftarda bir araya gelen personelin birlik ve beraberliğinin daim olması dileğinde bulundu. İnanç, herkesin yaklaşan kandilini ve bayramını tebrik ederek organizasyonda emeği geçenlere teşekkür etti.
Katılımın yoğun olduğu iftar programı sonunda personel ve aileleri arasında halaylar çekilip, müzik dinletisi ve şarkılar söylendi.
İftara katılan personel ve aileleri, düzenlenen programdan dolayı İl Müdürü Nevzat İnanç’a ve emeği geçenlere teşekkür ettiler.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Gençlik Hizmetleri Ve Spor İl Müdürlüğü Personeli İftarda Bir Araya Geldi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN