Bir Zamanlar Çukurova sezon finali 35. son bölüm tek parça izle

Bir Zamanlar Çukurova sezon finali 35. son bölüm tek parça izle
31.05.2019 | 00:32

Sıradaki

OTOMATİK OYNAT

Sırlar ortaya çıkıyor! ATV'nin reyting rekorlarını altüst eden dizisi Bir Zamanlar Çukurova sezon finali bölümüyle izleyicilerinin evine konuk oluyor. Bir Zamanlar Çukurova dizisinin 35. sezon finali bölümünde neler olacağı merak konusu. Peki, takipçilerinin merakla beklediği Bir Zamanlar Çukurova'nın sezon finali bölümünde neler oldu? Bir Zamanlar Çukurova 35. bölüm full izle

Yapımını TIMS&B Productions'ın, yapımcılığını ise Timur Savcı ve Burak Sağyaşar'ın gerçekleştirdiği 'Bir Zamanlar Çukurova' da ortalık iyice karıştı! Sevilerek izlenen dizi bu bölümle beraber sezon finaline giriyor. Nihayet düğün günü gelmiştir! Müjgan telli duvaklı gelin olur! Düğün öncesinde Yılmaz ve Demir karşılaşır. Yine silahlar çekilir. Demir'in silahı bırakması gerektiğini konuşmak için Hünkar'a giden Fekeli, onu da düğüne davet eder! Konak'ta ise işler çığırından çıkmıştır. Züleyha'nın hamileliği tüm sırların da ortaya çıkmasını tetikleyecektir. Demir en başından bu yana tüm yalanlardan haberdar olduğunu itiraf eder!

Züleyha'yı iffetsizlikle suçlar! Saniye ve Gaffur cephesinde de savaş devam etmektedir. Saniye Gaffur'u evden atar. Konağın bahçesindeki duvar yıktırılınca, Gaffur'un zulası ortaya çıkar ve zulada sakladığı sahte kimlikler ile Züleyha'nın mektubu Yılmaz'ın eline geçer. Tüm karmaşaya rağmen düğün gerçekleşir. Hünkar, Fekeli ile yan yana düğüne katılır. Müjgan mutlu, Yılmaz ise şaşkındır! Düğüne katılan İstanbul'dan gelen misafirler herkesi bir geceliğine bile olsa, güzel şeylere yaşamaya inandıracaktır. Züleyha, artık hayatına o konakta devam etmek zorunda kalacağını düşünürken, Yılmaz da aklından Züleyha'yı tamamen çıkarmaya çalışır.