Maraşlı 7. Bölüm Tamamı Tek Parça (22 Şubat 2021 Pazartesi) Full izle! Maraşlı'nın intikamı... | Video

Maraşlı 7. Bölüm Tamamı Tek Parça (22 Şubat 2021 Pazartesi) Full izle! Maraşlı'nın intikamı... | Video
23.02.2021 | 10:57

Sıradaki

OTOMATİK OYNAT

atv'nin sevilen dizisi Maraşlı'nın 7. Bölümü yayınlandı! İşte Maraşlı 7. Son Bölüm'den Maraşlı'nın Savaş'ı konuşturduğu bölüme damga vuran sahneler... 'Paşa paşa...'

MARAŞLI 7. BÖLÜM TAMAMI TEK PARÇA (22 ŞUBAT 2021 PAZARTESİ) İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

MARAŞLI'NIN İNTİKAMI SOLUKSUZ İZLENDİ!

Yapımını ''TIMS&B Productions'ın, yapımcılığını Timur Savcı ve Burak Sağyaşar'ın üstlendiği, başrollerini Burak Deniz ve Alina Boz'un paylaştığı "Maraşlı"nın dün akşam yayınlanan bölümünde nefesler tutuldu.

Yayınlanan bölümde Maraşlı, kızının travmasının yeniden nüksetmesine neden olan Savaş'tan intikam almak için ant içti. Kızının daha önce vurulduğu saldırının faillerine ulaşmak isteyen Maraşlı, Savaş'ı kıskıvrak yakaladı.

Güneşe çıkamama hastalığı olan Savaş'ı, gün ışığında sandalyeye bağlayarak gerçekleri itiraf etmesini istedi. Nefeslerin tutulduğu bölümde, Savaş'ın itirafını beklerken Maraşlı'nın yakalanarak bir araca bindirilmesi ve aracın içinde Hilal'in onu bekliyor olması akıllarda birçok soru işareti bıraktı!

SAVAŞ'IN KİMLİĞİ ORTAYA ÇIKTI!

Maraşlı ve Mahur, Necati'den aldıkları bilgi üzerine Aziz Türel'in katili olduğu eski ortağı Ömer'in eşine ulaştı. Yaşlı bakım evinde ziyaret ettikleri hasta kadının Savaş'ın annesi olduğu ortaya çıktı. Ekran başındakileri şoke eden gelişmeyle yaşanacaklar büyük bir merakla bekleniyor.

SON DAKİKA