Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Minderin Sultanlarında Hedef, Azerbaycan Ve Rio

Giriş Tarihi: 29.5.2015 18:18 Güncelleme Tarihi: 29.5.2015 23:39
Azerbaycan’da yapılacak 1. Avrupa Oyunları’na katılacak olan Büyük Kadınlar Güreş Milli Takım ’da çalışmalarına başladı. Yalova 90. Yıl Spor Salonu’nda günde çift antrenman yapan minderin sultanları gözünü önce Azerbaycan’a ardından 2016’da Brezilya’nın başkenti Rio’da yapılacak Olimpiyat Oyunlarına dikti.
Büyük Kadınlar Güreş Milli Takım Teknik Direktörü Ertuğrul Aydoğdu, "Beklenti tabii ki de madalya almak. Çalışmalarımızın karşılığının olması gerekiyor. Bu doğrultuda Yalova’da çalışmalarımıza başladık" dedi.
Hedeflerinin en önemlisi Rio’da yapılacak olan olimpiyatlarda madalya olmak olduğunu belirten Aydoğdu, "Tabii ki uzun süreli düşünecek olursak. Rio olimpiyatlarında mutlaka madalya çıkarmak zorundayız. Hedeflerimizden en önemlisi o" diyerek sözlerini tamamladı.
13 Haziran 2015 tarihine kadar Yalova’da sürecek çalışmalarda 48 kiloda Evin Demirhan, Aysun Erge, Sümeyye Sezer, 53 kiloda Merve Kenger, Fikriye Gök, 55 kiloda Bediha Gün, Burcu Kebiç, 58 kiloda Elif Jale Yeşilırmak, 60 kiloda Hafize Şahin, 63 kiloda Buse Tosun, Neslihan Ulusoy, Sinem Topçu, 69 kiloda Burcu Örskaya Üğdüler, Aslı Tuğcu ve 75 kiloda da Yasemin Adar bulunuyor. Büyük Kadınlar Güreş Milli Takım teknik direktörü Ertuğrul Aydoğdu’nun yardımcılıklarını ise Abdullah Aykaç, Fatih Yerli ve Dilek Atakol Baykara üstleniyor.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Minderin Sultanlarında Hedef, Azerbaycan Ve Rio
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN