Türkiye'nin en iyi haber sitesi

giriş işlemi: Instagram’a nasıl giriş yaparım? En kolay yöntem

uygulamasında karşılaşılan ilk ekranın kaydolma adımlarından oluşması dolayısıyla Instagram giriş yap işleminin nasıl yapıldığı karıştırılabiliyor. Instagram’a giriş yapabilmek için uygulama ve tarayıcılarda karşılaşılan ekranda yer alan “Hesabın var mı? Giriş yap” yazısına tıklamak gerekiyor. Bununla birlikte Instagram hesabınıza “Facebook ile Giriş Yap” butonu aracılığıyla Facebook hesabınızla da giriş yapmanız mümkün. Peki bu işlemler nasıl yapılır? İşte en kolay yoldan Instagram giriş işlemi.

Giriş Tarihi: 4.12.2019 15:02 ABONE OL
Instagram giriş işlemi: Instagram’a nasıl giriş yaparım? En kolay yöntem

2010 yılında kurulduğunda basit bir fotoğraf paylaşma uygulaması olan, bugün ise 1 milyarın üzerinde kullanıcıya sahip olan Instagram, kişisel kullanıcıların yanı sıra marka hesaplarına da hitap ediyor. Bu yönüyle günümüzün önemli bir pazarlama aracı haline gelen Instagram'a, her gün yeni kullanıcılar katılıyor. Sayısı sürekli artış gösteren bir uygulama halini alarak en popüler sosyal medya uygulamalarından biri haline gelen Instagram ile ilgili yapılan işlemler merak ediliyor. Bu işlemlerin başında ise "Çıkış yaptığım Instagram hesabıma nasıl girerim?" sorusunun yanıtı geliyor.

INSTAGRAM'A NASIL GİRİŞ YAPILIR?

Eğer halihazırda bir Instagram hesabınız var ise hesabınıza giriş yapmak için izlemeniz gereken adımlar oldukça basit. Bunun için ilk olarak Instagram giriş sayfasına gitmeniz gerekiyor. Burada yer alan "Hesabın var mı? Giriş yap" yazısında, 'Giriş yap' ın üzerine tıkladığınızda kullanıcı adınız ve şifrenizi ilgili boşluklara girmeniz ve ardından giriş yap butonuna tıklamanız yeterli. Instagram hesabına giriş yapmak işte bu kadar basit. Bunun yanı sıra hesabına, Facebook aracılığıyla da giriş yapmanız mümkün. Bunun için ise "Facebook ile Giriş Yap" butonuna tıklamanız gerekiyor.

Yukarıda anlattığımız adımları uygulamanıza rağmen Instagram hesabınıza giriş yapamıyorsanız, herhangi bir hasta ile karşılaşıyorsanız Instagram Yardım Merkezi ile yardım talebinde bulunabilirsiniz.

INSTAGRAM HESABIMI DONDURMAK İSTİYORUM, NE YAPMALIYIM?

Eğer halihazırda bir Instagram hesabınız var ve bu hesabı geçici olarak dondurmak istiyorsanız, bu işlemi hesap işlemleri sayfası üzerinden kolay bir şekilde askıya alabilirsiniz. Hesabınızı geçici olarak dondurduktan sonra tekrar aktif hale getirmek istemeniz durumunda ise kullanıcı adınız ve şifrenizle birlikte Instagram'a giriş yapmanız yeterli. Dolayısıyla "Kapatılan veya dondurulan Instagram hesabı nasıl açılır?" sorusu için bahsedilecek farklı bir yöntem yok. Yalnızca Instagram'a giriş yapmak yeterli.

INSTAGRAM DONDURMA VE SİLME LİNKİ İÇİN TIKLAYIN

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Instagram giriş işlemi: Instagram’a nasıl giriş yaparım? En kolay yöntem
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN