Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Aklınız karışıksa ve 'Her şey üst üste geldi' diyorsanız, burç burç ele aldığım tavsiyelerime bir bakın derim...
KOÇ: ol, sabırlı ol ve kendine zaman ver. Böylece yaşadığın zorluğa farklı bir bakış açısıyla yaklaşabilir ve hayatını kolaylaştırabilirsin.
BOĞA: Ketum tavrından ödün vermeye ne dersin? Hatta arada alışkanlıklarını olumlu anlamda değiştirmelisin ki güçlü durabilesin.
İKİZLER: Kendine ördüğün duvarları esneterek yaşamını da kolaylaştırabilirsin. Strese girmek yerine mücadele etmelisin. Zorlukların üstesinden gelebilecek kadar güçlüsün.
YENGEÇ: Soğukkanlılığını korumaya gayret göstermelisin. Duygusallığı bırakmalısın.
ASLAN: Hayata karşı tavrını netleştirmeye ne dersin? Sakin ve güçlü bir bakış açısıyla, zamanın ilaç olduğunu hatırla.
BAŞAK: Ani gelişen olaylar karşısında seni panikleten iç sesine biraz daha az kulak vermelisin. Unutma senin her zaman farklı bir planın mutlaka vardır.
TERAZİ: Mücadele dilini değiştirmelisin. Mantığının yanına duygularını da katarsan zorluklarla kolay mücadele edebilirsin.
AKREP: Her zaman çok güçlü görünmek zorunda değilsin. Zorluklarla daha da iyi mücadele edebilmek için aklındaki düşünceleri biraz hafifletmelisin.
YAY: Olumsuz bakış açını esnetmeye ne dersin? Zorluklar karşısında sakince ölçüp tartmalı, umutsuzluğa kapılmamalısın.
OĞLAK: Su akar yolunu bulur sözünü kendine sık sık hatırlatmalısın. Kontrolcü tavrının sınırlarını genişletirsen her şey kolay olabilir.
KOVA: Hayatta her zaman mecburiyetler vardır. Karşına çıkan zorlukları hayatın akışı içinde değerlendirebilirsen her şey kolay olabilir.
BALIK: Her şeyi kafana takarak çözemezsin. Bazen olayları akışına bırakıp düğümlerin çözülmesini beklemelisin.

ASTRO
GÜNDEM
Uranüs-Ay düğümünün zorlu açısı ülkemizi işaret ediyor. Özellikle Türk futbolu adına çeşitli olaylarla karşılaşabiliriz. Değişimin kaçınılmaz olduğu günler yaşarken zorunlu olarak yapılan tercihler de ünlü isimleri gündeme getirecek.

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu’na aittir. Kaynak gösterilse veya habere aktif link verilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı ya da bir bölümü kesinlikle kullanılamaz.
Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
BİZE ULAŞIN