Yeni Çeltek Kömür İşletmeleri Genel Müdürü Coşkun, Sporcularla Yemekte Buluştu

Giriş Tarihi: 23.3.2015 17:58 Güncelleme Tarihi: 23.3.2015 21:35
Yeni Çeltek Kömür İşletmeleri Genel Müdürü Coşkun, Sporcularla Yemekte Buluştu
Yeni Çeltek Kömür İşletmeleri Genel Müdürü Osman Coşkun, Bölgesel Deplasmanlı Hentbol Lig’den 2’inci Lig’e yükselme müsabakalarına katılan ve Bozok Hentbol Takımları yöneticileri ve sporcuları ile yemekte bir araya geldi.
Yozgat ve Bozokspor kulüplerinin verdikleri mücadelenin Yozgat’ta sporun gelişmesi açısından çok önemli olduğunu ifade eden Yeni Çeltek Kömür İşletmeleri Genel Müdürü Coşkun, “Sizler verdiğiniz mücadele ile örnek oldunuz, sizden sonra gelen genç kardeşlerinize cesaret verdiniz. Elde edilen sonucu kesinlikle başarısızlık olarak addetmemek gerekiyor. Sizlerin hentbol sporunu büyük bir azim ve istekle gerçekleşmesi ve neticesinde Ankara’da yükselme müsabakalarına katılacak seviyeye gelmeniz hakikaten büyük başarı. Bu mücadeleyi zor şartlar altında verdiğinizi biliyorum. Buna rağmen büyük bir özveri ile mücadeleden kopmadınız. Her birinizi tebrik ediyor, daha büyük başarılara imza atacağınıza inanıyorum” dedi.
Sporun desteklenmesi konusunda her zaman öncü olmaya çalıştığın vurgulayan Coşkun, “Sokakta zararlı alışkanlıkların gençlerin etrafında kol gezdiği bir dünyada spor büyük bir kurtarıcı, gençlerin sağlıklı nesiller olarak yetişmesine imkan sağlayan çok önemli bir vesile. Biz de bu inançla Yozgat’ta amatör sporun her branşını desteklemeye daha çok Yozgatlı çocuğun sporla iç içe olmasını sağlamaya gayret gösterdik. Şunu çok iyi biliyoruz ‘Sağlam kafa sağlam vücutta bulunur.’ Yozgat’tan da sağlıklı bireylerin yetişmesi adına spora verdiğimiz destek her zaman devam edecektir” diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Yeni Çeltek Kömür İşletmeleri Genel Müdürü Coşkun, Sporcularla Yemekte Buluştu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN