Sorgun Tarım Ve Hayvancılık Fuarı Açılışa Hazırlanıyor

Giriş Tarihi: 25.3.2015 14:58 Güncelleme Tarihi: 25.3.2015 15:59
Sorgun Kaymakamlığı, Sorgun Belediyesi ve Sorgun Ticaret ve Sanayi Odası tarafından organize edilen 1.AGRO Sorgun Tarım, Hayvancılık, Gıda, Sanayi Makine ve Ekipmanları Fuarı 09-12 Nisan tarihleri arasında ziyaretçileriyle buluşacak.
Sorgun Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Üzeyir Arslan, günümüzde üretilen mal veya hizmetleri tanıtmanın en etkili yollarından birisinin fuar organizasyonları olduğunu belirterek, ülkemizle ticaret yapmak isteyen ülkelerden gelen binlerce ziyaretçinin yanı sıra halkımızın da yoğun ilgisiyle açılan fuarlar sayesinde, birçok firma ürünlerini doğrudan hedef kitlesine ulaştırabilmekte olduğunu söyledi.
Sorgun’da ilk kez bir fuar düzenleneceğini ifa eden Arslan,“Fuarlar birlikte ilçemizdeki ve ilçe dışından gelen katılımcılar, pazar payını genişletmekte, bayii ağı kurmakta veya yeni bayilikler oluşturabilmenin yanı sıra yaptıkları satışlar sayesinde de stoklarını eritebilme olanağı bulabilmektedir” dedi.
Sorgun Ticaret ve Sanayi Odası ile Sorgun Kaymakamlığı, Sorgun Belediyesi’nin yanı sıra birlik, oda ve derneklerinde destekleri ile bu fuarın organize edildiğini vurgulayan Arslan, “Fuarımız, eski Osmanlı Kaplıcaları yerinde hazırlanan fuar alanında düzenlenecek ve tarım, hayvancılık, gıda sanayi, makine ve ekipmanları, fuar sektörüne mal ve hizmet veren firmaları bir araya getirecektir. İlkini düzenleyeceğimiz bu fuar, Orta ve Doğu Anadolu’nun tarım ve hayvancılığına katkı sağlamak, yön vermek amacıyla, konusunda yalnızca Türkiye’nin değil, Ortadoğu ve Afrika’nın da ihtiyaçlarına cevap verebilecek büyüklükte bir fuar olabilmek gayesiyle düzenlenecek önemli organizasyondur” diye konuştu.
Arslan, tarım ve hayvancılık konusunda ihtiyaç duyulan her şeyin bulabileceği fuarın, 09 Nisan’da TSO Fuar alanında açılacağını, 12 Nisan 2015 akşamına kadar ziyaretçilere açık olacağını sözlerine ekleyerek vatandaşları fuara davet etti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Sorgun Tarım Ve Hayvancılık Fuarı Açılışa Hazırlanıyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN