Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Yerköy Kaymakamı Şengök Onarımı Devam Eden Okullardı İnceledi

Giriş Tarihi: 2.4.2015 18:28 Güncelleme Tarihi: 2.4.2015 22:14
Yerköy Kaymakamı Şengök Onarımı Devam Eden Okullardı İnceledi
Yerköy İlçe Kaymakamı Nevzat Şengök, İl Milli Eğitim Müdürlüğü bakım ve onarım ekipleri tarafından yapılan, eski İstiklal İlkokulunda yapımı devam eden çalışmaları inceledi.
Kaymakam Nevzat Şengök ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Yavuz, Bağlarbaşı Mahallesinde bulunan eski İstiklal İlkokulunda yapımı devam eden bakım ve onarım çalışmalarını yerinde inceledi. Kaymakam Şengök, ilçede bakım onarıma ihtiyaç duyulan 1 okulda çalışma başlatıldığını söyledi. Kaymakam Şengök, Yozgat İl Milli Eğitim bünyesinde ağırlıklı olarak okulların, onarım, bakım tamir işlerinde çalışan Acil Onarım Ekibi’nin güzel işler çıkardığını belirterek,” Ekip ilçemizde bulunan eski İstiklal ilkokulunda bakım ve onarım çalışmalarına başladı. İhale kapsamına giren onarımlar haricinde kalan elektrik, su ve duvar işçiliği gerektiren işleri yapan 16 kişilik ekip okulu tamamlaması ile birlikte bu okulumuz Şehit Şaban Karadoğan ortaokulumuza tahsis edilecektir” dedi.
İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Yavuz, eski İstiklal İlkokulunun bakım ve onarımı tamamlandıktan sonra Şehit Şaban Karadoğan ortaokuluna tahsil edileceğini, Şehit Şaban Karadoğan ortaokulunun şuan ki mevcut yerinin ise İmam Hatip Orta Okulu ve Lisesine tahsis edileceğini söyledi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Yerköy Kaymakamı Şengök Onarımı Devam Eden Okullardı İnceledi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN