Yerköy Ticaret Borsası Akredite Olma Yolunda İlk Adımını Attı

Giriş Tarihi: 13.5.2015 18:18 Güncelleme Tarihi: 14.5.2015 00:51
Yerköy Ticaret Borsası Akredite Olma Yolunda İlk Adımını Attı
Yerköy Ticaret Borsası, “Akredite Borsa” olma yolunda ilerliyor.
Yerköy Ticaret Borsası Akreditasyon çalışmalarına hız vererek "11. Dönem Akreditasyon Sürecine" dahil oldu. TOBB ve Türk Loydu kuruluşu tarafından geliştirilmesi için incelenen Yerköy Ticaret Borsası bu denetimlerde çok başarılı sonuçlar alarak hem kurumsal kalitesini hem de kurumsal kapasitesini belgelendirmek için çalışmalarına hız verdi.
TOBB Uzmanı Özge Karatepe ve Türk Loydu Uzmanı Gökhan Göksu tarafından gerçekleştirilen denetimde Yerköy Ticaret Borsası Başkanı Derviş Esatbeyoğlu, Genel Sekreter Muttalip Salmanlı ve borsa personeli yer aldı.
Yerköy Ticaret Borsası Başkanı Derviş Esatbeyoğlu, geliştirme ve incelemelerde borsanın hizmet anlayışı, şeffaflık politikaları, üyeleriyle olan ilişkileri, bilişim alt yapısı gibi konuların incelendiğini söyledi.
Esatbeyoğlu, “Yerköy Ticaret Borsası olarak, borsamızın üyelerine beş yıldızlı hizmet vermesi için fırsat oluşturan yerel, bölgesel, ulusal ve uluslararası platformlarda markalaşmasında öncü rol üstlendik. 11’inci dönemde Türkiye çapında 41 Oda ve Borsa bu sistemi bilmek için çaba göstermektedir. Stratejik Plan, Müşteri Memnuniyeti, Paydaş Analizi gibi konularda çalışmalar başlattık. Profesyonel yardımı alarak TOBB-ETÜ SEM’le anlaşma yapıldı. Yerköy Ticaret Borsası olarak Avrupa ve İngiltere’deki hizmet kalitesine ulaşmayı hedefliyoruz. İnanıyoruz ki borsa olarak çok uzun bir yol aldı. Çok başarılı oldu. Bu başarılı incelemede payı olan, emeği olan başta Meclis ve Yönetim kurulu üyelerimize, personelimize çok teşekkür ediyorum. Borsamızın alacağı bu Akreditasyon Belgesinin ilçemiz ve üyelerimiz için önemli bir kazanım olacağına inanıyorum. Bizim üyemiz ve insanımızda hizmetin en iyisine layıktır” dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Yerköy Ticaret Borsası Akredite Olma Yolunda İlk Adımını Attı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN