Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Belediyesi Kapalı Pazar Yeri İhalesi 29 Temmuz’da

Giriş Tarihi: 11.7.2015 15:08 Güncelleme Tarihi: 13.7.2015 09:04
Yozgat Belediyesi Kapalı Pazar Yeri İhalesi 29 Temmuz’da
Belediyesi’nin önemli projelerinden bir tanesi olan ‘Kapalı Pazar Yeri ve Sosyal Tesis’ inşaatında ihale aşamasına gelindi.
Yozgat Belediyesi 29 Temmuz’da Kapalı Pazar Yeri ve Sosyal Tesisi’nin ihalesini yapacak. Yozgat Belediye Başkanı Kazım Arslan, 3 bin metre karelik bir alan üzerine inşa edilecek tesisin hem kapalı bir pazar yeri hem otopark hem de spor ve sosyal donatılardan oluşacağını söyledi. Anadolu Lisesi altında Çarşamba Pazarı’na yakın bir bölgede yapılacak pazar yerinin çok amaçlı olarak hizmet vereceğini vurgulayan Arslan, “3 bin metrekarelik bir alana sahip olan tesisin alt katı hem ‘pazar yeri’ hem de ‘otopark olarak’ kullanılacak. Ayrıca teras katı ise spor ve sosyal tesisler olarak hizmet verecek. Anadolu Lisesi altında çarşamba pazarına yakın bölgede yapacağımız tesisi, inşallah, ihale gününden itibaren 120 gün içerisinde tamamlamayı planlıyoruz. Tesis gerek pazarcı esnafımızın, gerekse başta o bölgede oturanlar olmak üzere tüm hemşehrilerimizin, gençlerimizin, çocuklarımızın büyük bir ihtiyacına cevap vermiş olacak” dedi.
Çok uzun yıllardır el atılmamış çok önemli bir meseleyi daha çözmenin mutluluğunu yaşadıklarını belirten Başkan Arslan,“Birileri laf üretirken, bizler de işimizi en güzel şekilde yapmaya devam edeceğiz ve yaşanabilir Yozgat’ı birlikte inşa edeceğiz” ifadelerini kullandı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Yozgat Belediyesi Kapalı Pazar Yeri İhalesi 29 Temmuz’da
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN