Yeni Çeltek Kömür İşletmeleri Genel Müdürü Coşkun, ’ta Basın Mensuplarıyla İftarda Bir Araya Geldi

Giriş Tarihi: 12.7.2015 11:28 Güncelleme Tarihi: 13.7.2015 09:04
Yeni Çeltek Kömür İşletmeleri Genel Müdürü Coşkun, Yozgat’ta Basın Mensuplarıyla İftarda Bir Araya Geldi
Yeni Çeltek Kömür İşletmeleri Genel Müdürü Osman Coşkun, ’ta basın mensuplarıyla iftar yemeğinde bir araya geldi.
Zafer Türk Mutfağında Yozgat’ta görev yapan yerel basın ve ajans temsilcileriyle iftar yemeğinde bir araya gelen Yeni Çeltek Kömür İşletmeleri Genel Müdürü Coşkun, basın mensuplarının halkın gözü ve kulağı olduğunu söyledi.
Ankara’da olmasına rağmen Yozgat basınını yakından takip ettiğini belirten Coşkun, "Sabah ilk işim Yozgat basınını internetten takip etmek. Sizler aracılığıyla Yozgat’ta neler oluyor, neler bitiyor öğrenme fırsatımız oluyor. Bu benim Yozgat’a olan ilgili ve bağlılığımı artırıyor” dedi.
Bir şehrin gelişmesinde, büyümesinde, bir yerin daha iyi bir şekilde tanıtılmasında basın mensuplarının önemli katkılarını bulunduğunu vurgulayan Coşkun, “Basın mensupları, düşünceleriyle, kalemleriyle, yeni fikirler verirken, yapılan yanlışlıkları, eksikleri de ortaya çıkartarak o konunun düzeltilmesinde öncü olmaktadır” diye konuştu.
‘Gözden ırak olan gönülden de ırak’ sözünü hatırlatan Coşkun, “Sizler gerek Yozgat’ın gerekse bizim gibi Yozgat dışında yaşayanların gözü kulağı oluyorsunuz. Gerek sosyal yaşantınızdan gerekse aile yaşantınızdan fedakarlık ederek, gecenizi gündüzünüze katıp kamuoyunu bilgilendirmek adına önemli bir kamu görevi yapıyorsunuz” diye konuştu.
Yemeğe Yeni Çeltek Kömür İşletmeler Sorgun İşletme Müdürü Halil İbrahim Akyel’de katıldı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Yeni Çeltek Kömür İşletmeleri Genel Müdürü Coşkun, Yozgat’ta Basın Mensuplarıyla İftarda Bir Araya Geldi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN