2015 Yılı Mali Destek Programları Eğitim Toplantısı Devrek’te Gerçekleşti

Giriş Tarihi: 19.2.2015 18:18
Devrek’te Batı Karadeniz Kalkınma Ajansı (BAKKA) 2015 yılı KOBİ ve Yöresel Değerler Mali Destek Programları Eğitim Toplantısı gerçekleştirildi.
Batı Karadeniz Kalkınma Ajansı (BAKKA) 2015 Yılı KOBİ ve Yöresel Değerler Mali Destek Programları kapsamındaki Devrek eğitim toplantısı 19 Şubat 2015 Perşembe günü Devrek Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Toplantı Salonu’nda gerçekleştirildi. Kamu kurum ve kuruluşlarının, özel sektörün ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcilerinin katılım sağladığı toplantıda Devrek TSO Genel Sekreteri Cihat Yaban, BAKKA Mali Destek Programları’nın bölge için hayırlı olmasını temenni etti.
Toplantıda, BAKKA Program Yönetim Birimi Başkanı Irmak Göksu Çağlı "KOBİ ve Yöresel Değerler Mali Destek Programları Bilgilendirme" sunumunun ardından Kalkınma Ajansları Yönetim Sistemi (KAYS), proje fikrinin oluşturulması, projenin hazırlanması ile ilgili kısa bir bilgilendirme yaptı. Ardından BAKKA Program Yönetim Birimi Uzmanı M. Merve Tokay tarafından projenin hazırlanması, Mantıksal Çerçevenin oluşturulması ve Kalkınma Ajansları Yönetim Sistemine (KAYS) girilmesi üzerine detaylı bir eğitim gerçekleştirildi. Eğitim Programının son ayağı olan Bütçe Eğitimi Program Yönetim Birimi Başkanı Irmak Göksu Çağlı ve İzleme, Değerlendirme ve Raporlama Birimi Uzmanı Fethi Tatlılıoğlu tarafından verildi, bütçe hazırlama esasları ve bütçe hazırlanırken dikkat edilmesi gereken hususlar detaylı açıklamalarla ve örneklerle katılımcılara anlatıldı.
Katılımcılardan gelen soruların detaylı bir biçimde ve örneklerle yanıtlandığı eğitim toplantısı sonunda katılımcılara katılım belgesi verilmesiyle son buldu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
2015 Yılı Mali Destek Programları Eğitim Toplantısı Devrek’te Gerçekleşti
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN