Türkiye'nin en iyi haber sitesi

(Özel Haber) Çalıştığı İş Yerine Atı Rüzgarla Geldi

Giriş Tarihi: 19.2.2015 13:28
’ta bir markette çalışan kasap; yoğun kar yağışı nedeniyle kapanan köy yolundan vasıta bulamayınca iş yerine "Rüzgar" isimli atıyla geldi.
Zonguldak merkeze bağlı Kardeşler köyü Malikpınar Mahallesi’nde oturan Cevdet Kaplan, köy ana arter yolunun kapalı olması nedeniyle çalıştığı iş yerine "Rüzgar" isimli atıyla geldi. Özel bir markette kasap reyonunda çalışan 41 yaşındaki Cevdet Kaplan, yolların kapalı olması nedeniyle iş yerine de bir buçuk saat geç kaldı. Atıyla işine giden Cevdet Kaplan’ı görenler ise şaşkınlığını gizleyemedi. Vasıta bulamayınca atla işe geldiğini anlatan Kaplan, şöyle dedi:
"Bugün yoğun kar nedeniyle işe geç geldim. Yol kapalıydı. Sonuçta işimize gideceğiz. Neyle gideriz elimizde bir at vardı onla gitmeye karar verdik ama sonuçta 1 buçuk saat geç geldik. Bizim köyün yolu ve ana arter yolları kapalıydı. Ana arter yolu açık olsaydı başka bir vasıta ile daha çabuk gelebilirdik işimize ama sağ olsun özel idaremizin ekipleri gece çalışmamışlar veya unutmuşlar ana arter açılmış olsa işimiz kolaylaşabilirdi işimize daha rahat gelebilirdik. Tabi ki onlara da saygılar sunuyorum inşallah bir daha unutmazlar. Geceden yol açılır da vatandaş rahatça işine gider. Devlet büyüklerimize saygılar sunuyorum. Daha önce yol açık oluyordu. Açık olduğu zaman koşarak da olsa biz çarşıya iniyorduk. Şimdi ana arter kapalı olduğu için baya zorlandık. İşimize biraz geç geldik ama yine geldik. Akşam yine köye atla döneceğim. İnşallah yollar açık olursa daha rahat gideriz.“
Atıyla iş yerine gelen Cevdet Kaplan, iş yerinin arka girişine bağladıktan sonra işine devam etti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
(Özel Haber) Çalıştığı İş Yerine Atı Rüzgarla Geldi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN