Diyanet-sen’den Müftü Arcaklıoğlu’na Hayırlı Olsun Ziyareti

Giriş Tarihi: 23.2.2015 18:58
Diyanet-sen’den Müftü Arcaklıoğlu’na Hayırlı Olsun Ziyareti
Çaycuma Diyanet-Sen İlçe Başkanı Kenan Tunç ve yönetim kurulu üyeleri, ilçeye atanan Müftü Mahmut Rauf Arcaklıoğlu’na hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
Diyanet-Sen İlçe Başkanı Kenan Tunç, sendika yetkilileri Zekeriya Kamit, Kadir Güney ve Hasan Kılınç ilçeye yeni atanan Müftü Mahmut Rauf Arcaklıoğlu’na hoşgeldin ziyaretinde bulundu. Müftü Arcaklıoğlu, Diyanet-Sen Çaycuma İlçe Başkanı Kenan Tunç ve sendika yetkililerine yaptıkları ziyaretten dolayı teşekkür ederek, yakın zamanda sendikayı ziyaret edeceklerini ve çalışmaları da yakından takip edeceğini belirtti.
Diyanet-Sen İlçe Başkanı Kenan Tunç ziyaretle ilgili, “Bugün burada değerli Müftümüzün Çaycuma ilçemize atanmasından dolayı bir dizi hoş geldin ve hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdik. Hem değerli hocalarımızla bizde müftümüzün misafirperver bir kişiliğe sahip olduğunu ve bizimle çok iyi ilgilendiğini gördük. Ayrıca bir dizi de sohbet ettik. Ben sendikam adına müftümüze Çaycuma’ya atanmasından dolayı yeni yerinde başarılar, hayırlı görevler diliyorum” diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Diyanet-sen’den Müftü Arcaklıoğlu’na Hayırlı Olsun Ziyareti
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN