Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Kamuran Aşkar, 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü Unutmadı

Giriş Tarihi: 8.3.2015 16:58 Güncelleme Tarihi: 12.3.2015 15:45
Kamuran Aşkar, 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü Unutmadı
AK Parti Milletvekili aday adayı Kamuran Aşkar, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü sebebiyle Eğitim Bir-Sen ve Enerji Bir-Sen’in düzenlemiş olduğu programlara katıldı.
Zonguldak AK Parti Milletvekili Aday Adayı Kamuran Aşkar ilek olarak 8 Mart Dünya Kadınlar Günü sebebiyle Eğitim Bir-Sen’in düzenlemiş olduğu kahvaltıya katıldı. Büyük ilgi gören Kamuran Aşkar, kadınlar ile sık sık sohbet ederek sıkıntılarını dinledi.
Kahvaltıda konuşan Kamuran Aşkar, "Sendika ile ilgili mücadele içerisinde olduğum dönemde, en çok uğraştığım ve en çok emek verdiğim konu bayan arkadaşlarımın sendikanın içerisinde yer almasıydı. Bu sendikaların büyümesini istiyorsak, bu sendikanın kalıcı olmasını istiyorsak yapmamamız gereken en önemli iş sendika da bayan arkadaşlarımızı mutlaka ve mutlaka ön plana çıkarmamız gerekiyordu ve bunu gerçekleştirdik. Ben bayan arkadaşlarımızın her konuda ön planlarda olmasını her zaman canı gönülden istiyor ve canı gönülden inanıyorum. Ben toplantınızın hayırlara vesile olması temennisiyle hepinizi saygı ve sevgi ile selamlıyorum 8 Mart Dünya Kadınlar Gününüzü de kutluyorum" dedi.
Enerji Bir-Sen’in düzenlediği kahvaltıya da katılan Kamuran Aşkar, kadının dünyada ki değerine değinen Aşkar, "Değerli arkadaşlar bugün malum kadınlar günü. Ancak hemen peşinen söyleyeyim dünyanın kaderini değiştirecek olanlar sizlersiniz, bugünün Cumhurbaşkanını, başbakanı, bakanlarını yetiştirenler sizlersiniz. Sizler Türkiye’nin de dünyanın da geleceğini belirleyecek insanlar olduğunuz için üzerinizde ki sorumluluğun çok ve çok fazla olduğunu düşünüyorum. Bundan dolayı bayan arkadaşlarımın bu gününü canı gönülden tebrik ediyorum. Bayan arkadaşlarımız 365 günün tek gününde değil her günün de hatırlanmalı ben bunu düşünüyor buna inanıyorum" şeklinde konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kamuran Aşkar, 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü Unutmadı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN