MHP’li Kadınlardan Hastalara Ve Pazarcı Kadınlara Karanfil

Giriş Tarihi: 8.3.2015 18:18 Güncelleme Tarihi: 12.3.2015 15:45
MHP’li Kadınlardan Hastalara Ve Pazarcı Kadınlara Karanfil
MHP Alaplı İlçe Kadın Kolları Teşkilatı, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla devlet hastanesinde hasta, hasta yakınlarına, sağlık personeline ve pazarcı kadınlara karanfil dağıttı.
MHP Alaplı İlçe Kadın Kolları Başkanı Şerife Oktay, beraberinde MHP İl Kadın Kolları Başkanı Mevlüde Yalçıner ve kadın kolları yönetimi ile birlikte 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla Alaplı Devlet Hastanesindeki hasta, hasta yakınlarına, sağlık personeline ve 690 evler mevkisindeki pazaryerindeki pazarcı kadınlara karanfil dağıttı. MHP Başkan Şerife Oktay, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla devlet hastanesinde hasta, hasta yakınları, sağlık personeline ve pazarcı kadınlara karanfil dağıttıklarını söyledi. Dünya Kadınlar Günü nedeniyle çeşitli etkinlikler düzenlediklerini belirten Oktay,
“MHP Alaplı Kadın Kolları olarak beraberimizde MHP Zonguldak il Kadın Kolları Başkanı Mevlüde Yalçıner ile birlikte 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla devlet hastanesine giderek hastalarımıza ve yakınlarına karanfil vererek geçmiş olsun dileğinde bulunduk. Ayrıca sağlık personeline de karanfil takdim ettik. Sağ olsunlar gerek hasta ve hasta yakınları gerekse sağlık personeli bizlere büyük ilgi gösterdiler. Ayrıca ilçemizde Pazar günü açılan 690 evler semt pazarına giderek oradaki pazarcı emekçi kadınlarımızı ziyaret ederek kendilerine karanfil takdim ettik” dedi.
Öte yandan MHP’li kadınların etkinliğine MHP Zonguldak il Başkanı Hamdi Ayan, il yönetim kurulu üyeleri, MHP Alaplı ilçe Başkanı Serhat Sözer ve yönetim kurulu üyeleri de katılarak destek verdi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
MHP’li Kadınlardan Hastalara Ve Pazarcı Kadınlara Karanfil
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN