Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Gülüç Belediyesi Kadınlar İçin Eğlence Düzenledi

Giriş Tarihi: 9.3.2015 13:38 Güncelleme Tarihi: 9.3.2015 14:46
Gülüç Belediyesi Kadınlar İçin Eğlence Düzenledi
’ın Ereğli ilçesine bağlı Gülüç Belediyesi tarafından 8 Mart Dünya Kadınlar günü dolaysısıyla kadınlar için eğlence düzenledi.
Gülüç Belediyesi tarafından 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla Gülüç Belediyesi Düğün Salonu’nda eğlence düzenlendi. Yapımına yaklaşık bir yıl önce başlanan Düğün Salonu tefrişatının da tamamlanması ile birlikte dünya kadınlar günü nedeniyle düzenlenen etkinlikle hizmete açıldı. Gülüç Belediye Başkanı Gökhan Demirtaş etkinlikte yaptığı konuşmada kadınların toplumda ki önemine değindi. Kadınların huzurlu, sağlıklı ve mutlu bir toplumun temel taşı olduğunu dile getiren Demirtaş “İçerisinde bulunduğumuz düğün ve toplantı salonunu 8 Mart Dünya Kadınlar Gününe yetiştirebilmek için yoğun bir şekilde çalıştık. Etkinliğimizi bu tesiste kadınlar için yapmaktan onur duyuyorum. Seçimlerde söylemiştim; siz her şeyin en güzeline layıksınız. Siz huzurlu, mutlu ve sağlıklı bir toplumun temel taşlarısınız. Varlığınızla hayatın her anında fedakârlığı, göreceliği ve duyarlılığı temsil ediyorsunuz. İyi ki varsınız. Sonsuz sevgi ve hoşgörüyle yetiştirdiğiniz nesiller, geleceğimize dair önemli rol üstlenmektesiniz. Ben sizin çocuğunuzum, içinizden biriyim. Birçoğunuz benim küçüklüğümü bilir. Elinizde büyüdüm sayılır, onun için kapım sizlere ardına kadar açık. Dürüst bir kişi olarak her zaman yanınızdayız. Beldemizin gelişmesi ve güzelleşmesi için, siz bayanlara ihtiyacımız vardır” dedi.
Göreve geldiği 11 aylık süreçte beldeye kazandırdığı hizmetlerle ilgili olarak ta bilgiler veren Demirtaş, pazaryerinin yolunu yaptığını, tüm mahallelere çocuk parkları, fitnes aletleri koyduklarını belirterek Gülüç meydanında 600 metre kara alanda süs havuzu ve parke yapım çalışmalarına başlandığını, piknik alanı ile Gülüç Deresi ıslahı ile birlikte çevre düzenlemesine de bu yıl içerisinde başlayacaklarını söyledi. Cenaze hizmetlerinin de eksiksiz yerine getirildiğini ifade eden Demirtaş, 3 yıl içerisinde Gülüç’ü yaşanılır bir belde hale getireceği sözünü verdi.
Yapılan konuşmalarında ardından Gülüç Belediye Başkanı Gökhan Demirtaş ve belediye meclis üyeleri tarafından Gülüç’e hizmetlerde bulunan bayan belediye meclis üyelerine günün anısına teşekkür plaketi verildi. Etkinlikte yerel sanatçılardan Seçil sahne alarak söylediği türkü ve oyun havaları ile kadınlara eğlenceli dakikalar yaşattı. Yaklaşık 500 kadının katıldığı etkinlikte bayanlar gecenin ilerleyen saatlerine kadar çalan müzik eşliğinde doyasıya eğlendi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Gülüç Belediyesi Kadınlar İçin Eğlence Düzenledi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN